Sale
2232 producten
Profiteer van onze sale: ruim 2.200 parfums, make-up en verzorgingsproducten met korting, van Dolce & Gabbana, Bobbi Brown, Police en meer. Op = op. Scoor je favoriet voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwIssey Miyake€43,99
Normale prijs€78,00-43%€87,98 / 100 ml - SaleNieuwArmaf
Armaf Odyssey Eau de Montagne Eau de Parfum 100ml Spray
€27,99Normale prijs€48,00-41%€27,99 / 100 ml - SaleNieuwDolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Velvet Exotic Leather Eau de Parfum 100ml Spray
€182,99Normale prijs€336,00-45%€182,99 / 100 ml - SaleNieuwPaco Rabanne
Paco Rabanne Fame Intense Eau de Parfum 50ml Spray
€62,99Normale prijs€129,00-51%€125,98 / 100 ml - SaleNieuwGucci
Gucci Bloom Intense Eau de Parfum 100ml Spray
€103,99Normale prijs€185,00-43%€103,99 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- UitverkochtNieuwBharara Beauty
Bharara Viking Kashmir Eau de Parfum 100ml Spray
€72,99Normale prijs€126,00-42%€72,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwJuliette Has A Gun
Juliette Has A Gun Juliette Eau de Parfum 50ml Spray
€63,99Normale prijs€107,00-40%€127,98 / 100 ml - SaleNieuwHugo Boss
Hugo Boss Boss Bottled Geschenkset 100ml EDT + 75ml Deodorant Stick
€62,99Normale prijs€110,00-42% - SaleNieuwNuxe
Nuxe Super Sérum [10] Age-Defying Concentrate 30ml
€44,99Normale prijs€75,00-40%€149,97 / 100 ml - SaleNieuwDolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Garden Eau de Parfum 75ml Spray
€62,99Normale prijs€117,00-46%€83,99 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Armani
Giorgio Armani Emporio She Eau de Parfum 100ml Spray
€50,99Normale prijs€96,00-46%€50,99 / 100 ml - SaleNieuwOjar
Ojar Ciel D'Orage Absolute Parfumolie 20ml Roll-On
€93,99Normale prijs€168,00-44%€469,95 / 100 ml - UitverkochtNieuwJimmy Choo
Jimmy Choo I Want Oud Eau de Parfum 125ml Spray
€125,99Normale prijs€210,00-40%€100,79 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwMancera
Mancera Black Gold Eau de Parfum 120ml Spray
€101,99Normale prijs€174,00-41%€84,99 / 100 ml - SaleNieuwCourrèges
Courrèges L'Eau de Liesse Eau de Parfum 50ml Spray
€54,99Normale prijs€98,00-43%€109,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Velvet Incenso Eau de Parfum 100ml Spray
€182,99Normale prijs€336,00-45%€182,99 / 100 ml - SaleNieuwAtelier des Ors
Atelier des Ors Rose Omeyyade Eau de Parfum 100ml Spray
€147,99Normale prijs€270,00-45%€147,99 / 100 ml - SaleNieuwVersace
Versace Bright Crystal Eau de Toilette 50ml Spray
€54,99Normale prijs€94,00-41%€109,98 / 100 ml - SaleNieuwKenzo
Kenzo Flower Ikebana Mimosa Eau de Parfum 75ml Spray
€67,99Normale prijs€117,00-41%€90,65 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Ange Ou Demon Eau de Parfum 30ml Spray
€47,99Normale prijs€84,00-42%€159,97 / 100 ml - SaleNieuwPaco Rabanne
Paco Rabanne Olympéa Parfum Eau de Parfum 50ml Spray
€69,99Normale prijs€119,00-41%€139,98 / 100 ml - SaleNieuwGuerlain
Guerlain Abeille Royale Gift Set: Watery Oil Serum 50ml - Dagcrème 15ml - Cleansing Mousse 40ml
€123,99Normale prijs€222,00-44% - SaleNieuwAfnan Perfumes
Afnan Perfumes Portrait Abstract Eau de Parfum 100ml Spray
€42,99Normale prijs€72,00-40%€42,99 / 100 ml - SaleNieuwChloé
Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense Eau de Parfum Intense 50ml Spray
€68,99Normale prijs€124,00-44%€137,98 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge Ultime 50ml Spray
€76,99Normale prijs€130,00-40%€153,98 / 100 ml - SaleNieuwEstée Lauder
Estée Lauder Beautiful Magnolia Eau de Parfum 50ml Spray
€56,99Normale prijs€100,00-43%€113,98 / 100 ml - SaleNieuwMichael Kors
Michael Kors Pour Homme Eau de Parfum 100ml Spray
€69,99Normale prijs€124,00-43%€69,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwDolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 75ml Spray
€62,99Normale prijs€106,00-40%€83,99 / 100 ml - SaleNieuwArmaf
Armaf Tag-Him Prestige Eau de Toilette 100ml Spray
€34,99Normale prijs€59,00-40%€34,99 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Armani
Giorgio Armani My Way Eau de Parfum 50ml Spray
€95,99Normale prijs€162,00-40%€191,98 / 100 ml - UitverkochtNieuwNina Ricci
Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette 50ml Spray
€47,99Normale prijs€84,00-42%€95,98 / 100 ml - SaleNieuwBharara Beauty
Bharara Viking Rio Eau de Parfum 100ml Spray
€72,99Normale prijs€126,00-42%€72,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun Eau de Parfum 100ml Spray
€182,99Normale prijs€336,00-45%€182,99 / 100 ml - SaleNieuwEstée Lauder
Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex 50ml
€60,99Normale prijs€107,00-43%€121,98 / 100 ml - SaleNieuwGuerlain
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia Eau de Toilette 125ml Spray
€88,99Normale prijs€153,00-41%€71,19 / 100 ml - SaleNieuwErno Laszlo
Erno Laszlo Freeze-Dried Targeted Blemish Treatment Set 6 Stuks (Deze set bevat:3x Liquid Activator3x Powder Activator)
€66,99Normale prijs€118,00-43% - SaleNieuwJimmy Choo
Jimmy Choo Rose Passion Eau de Parfum 100ml Spray
€46,99Normale prijs€113,00-58%€46,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum 50ml Spray
€63,99Normale prijs€107,00-40%€127,98 / 100 ml - SaleNieuwDolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Velvet Mughetto Eau de Parfum 100ml Spray
€182,99Normale prijs€336,00-45%€182,99 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Gentleman Society Eau de Parfum Extrême 200ml Spray
€107,99Normale prijs€194,00-44%€54,00 / 100 ml - SaleNieuwDolce & Gabbana
Dolce & Gabbana The Only One Eau de Parfum 100ml Spray
€88,99Normale prijs€159,00-44%€88,99 / 100 ml
Producten in de sale kopen
Houd je van een goede aanbieding? In onze sale vind je ruim 2.200 producten met korting. Het gaat om parfums, make-up, huidverzorging, bad- en lichaamsproducten en haarverzorging van bekende merken. De afgeprijsde producten zijn net zo origineel als de rest van ons assortiment, alleen staat er nu een lagere prijs bij. Een mooi moment dus om je favoriete parfum aan te vullen of eindelijk die geur te kopen die al een tijd op je verlanglijst staat.
Wat vind je in de sale?
Het grootste deel van de sale bestaat uit parfum, voor dames, heren en unisex. Daarnaast vind je afgeprijsde make-up, huidverzorging en een kleinere selectie bad-, lichaams- en haarproducten. Merken die je in de sale tegenkomt zijn onder andere Dolce & Gabbana, Bobbi Brown, Police, Hugo Boss, Calvin Klein en Armaf. De geuren in de sale zijn vooral zoet, bloemig, fris en fruitig. Filter op merk, categorie of geslacht om de aanbiedingen te vinden die voor jou interessant zijn.
Hoe haal je het meeste uit de sale?
Kijk eerst naar producten die je al kent en regelmatig gebruikt: korting op een vaste favoriet is altijd mooi meegenomen. Daarnaast is de sale een goed moment om een merk te proberen waar je al langer nieuwsgierig naar bent. Denk je al vooruit aan verjaardagen of feestdagen, dan kun je hier slim cadeaus inslaan. Ben je op zoek naar iets voor een man of vrouw, bekijk dan ook cadeau voor hem onder €50 en cadeau voor haar onder €50.
Sale bestellen bij Cheapcosmetics
Korting betekent bij ons geen concessie aan de kwaliteit. Ook de producten in de sale zijn 100% origineel en komen van erkende Europese groothandels en distributeurs. Betalen gaat veilig met iDEAL of een andere methode die je vertrouwt. Bestel je voor €75 of meer, dan is de verzending gratis, en voor ongeopende producten geldt gewoon 14 dagen bedenktijd. Zo profiteer je van een aanbieding zonder dat je hoeft in te leveren op zekerheid.