Nina Ricci
34 producten
Nina Ricci is bekend om romantische geuren in iconische appelflacons. Denk aan L'air Du Temps, Nina Fleur en Nina Le Parfum. Je kiest uit ruim 30 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- Nieuw
- SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette 30ml Spray
€35,99Normale prijs€63,00-42%€119,97 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci L'Air du Paradis Eau de Toilette 50ml Spray
€38,99Normale prijs€82,00-52%€77,98 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Rouge Geschenkset 50ml EDT + 2.5g Jumbo Lipstick Matte
€52,99Normale prijs€69,00-23% - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci L'air Du Temps Body Lotion 200ml
€34,99Normale prijs€57,00-38%€17,50 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Premier Jour Eau de Parfum 100ml Spray
€66,99Normale prijs€122,00-45%€66,99 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Rose Garden Eau de Toilette 50ml Spray
€53,99Normale prijs€80,00-32%€107,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Luna Eau de Toilette 50ml Spray
€53,99Normale prijs€72,00-25%€107,98 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Eau de Toilette 50ml Spray
€56,99Normale prijs€83,00-31%€113,98 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci L'Air du Paradis Eau de Toilette 100ml Spray
€54,99Normale prijs€111,00-50%€54,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwNina Ricci
Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette 50ml Spray
€47,99Normale prijs€84,00-42%€95,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette 80ml Spray
€53,99Normale prijs€113,00-52%€67,49 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette 50ml Spray
€39,99Normale prijs€80,00-50%€79,98 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Love In Paris Eau de Parfum 50ml Spray
€58,99Normale prijs€74,00-20%€117,98 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Rose Eau de Toilette 50ml Spray
€50,99Normale prijs€80,00-36%€101,98 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Eau de Toilette 30ml Spray
€46,99Normale prijs€58,00-18%€156,63 / 100 ml - NieuwNina Ricci
Nina Ricci Les Monstres de Nina Jumbo Matte Lipstick 2.5g - Tempting Coral
€21,99€879,60 / 100 g - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Rose Geschenkset 50ml EDT + 75ml Body Lotion
€46,99Normale prijs€69,00-31% - Nieuw
- SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Nina Le Parfum Eau de Parfum 50ml Spray
€71,99Normale prijs€96,00-25%€143,98 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci L'air Du Temps Eau de Toilette 30ml Travel Spray
€28,99Normale prijs€53,00-45%€96,63 / 100 ml - SaleNieuwNina Ricci
Nina Ricci Luna Eau de Toilette 50ml Spray - Collector Edition
€47,99Normale prijs€72,00-33%€95,98 / 100 ml
Nina Ricci kopen
Nina Ricci is bekend om romantische geuren in iconische appelflacons. Het Parijse modehuis bracht in 1948 al L'Air du Temps uit, met de beroemde duifjes op de dop, en die romantiek is sindsdien het handelsmerk van het huis gebleven. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 30 producten van Nina Ricci: vooral parfum, aangevuld met make-up en een product voor bad en lichaam.
Welke Nina Ricci producten hebben we?
In ons aanbod vind je de Nina-familie met Nina, Nina Rose, Nina Fleur en Nina Le Parfum, allemaal in de herkenbare appelflacon. Daarnaast hebben we de klassieker L'Air du Temps en L'Air du Paradis. De geuren zijn vooral bloemig, fris, houtig en poederig. Alle geuren vind je op Nina Ricci parfum. Hou je van bloemen, vergelijk ze dan met andere bloemige geuren.
Welke Nina Ricci geur geef je cadeau?
Voor een jonge vrouw of tiener is een geur uit de Nina-lijn een leuk cadeau: de appelflacon maakt het pakje meteen bijzonder. Nina Rose en Nina Fleur zijn wat zachter en bloemiger, Nina Le Parfum is voller. Wil je iets klassieks geven aan iemand die van tijdloos houdt, kies dan L'Air du Temps. Kijk ook bij geschenksets voor haar.
Nina Ricci bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics weet je zeker dat je een echte Nina Ricci geur koopt: al onze producten zijn 100% origineel en komen van erkende Europese distributeurs. Je betaalt veilig via iDEAL of een andere methode, vanaf €75 is de verzending gratis en voor ongeopende producten heb je 14 dagen bedenktijd.