Nieuw
Haarverzorging
698 producten
Gezond haar begint met de juiste haarverzorging. Ontdek ruim 650 shampoos, conditioners, maskers en stylingproducten van Revlon, Wella, Goldwell en meer. Geef je haar wat het nodig heeft, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwNioxin
Nioxin Scalp + Hair Thickening System 4 for Coloured, Dry and Damaged Hair with Progressed Thinning
€48,99Normale prijs€52,00-5% - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- NieuwL'Oréal
L'Oréal Professionnel Serié Expert Absolut Repair Gold Conditioner 200ml
€27,99€14,00 / 100 ml - Nieuw
- NieuwDr. Barbara Sturm
Dr. Barbara Sturm Molecular Balancing Hair & Scalp Serum 50ml
€47,99€95,98 / 100 ml - SaleNieuwFanola
Fanola No Yellow Incredible Foam Conditioner 250ml
€20,99Normale prijs€32,00-34%€8,40 / 100 ml - NieuwNioxin
Nioxin System 3 Conditioner for Dyed/Dry/Damaged Hair and Moderate Loss 1000ml
€49,99€5,00 / 100 ml - SaleNieuwSebastian
Sebastian Hydre Deep Moisturizing Treatment 150ml
€25,99Normale prijs€30,00-13%€17,33 / 100 ml - SaleNieuwOlaplex
Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Haarserum 90ml
€25,99Normale prijs€34,00-23%€28,88 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwMilk_shake
Milk_shake Silver Shine Light Shampoo 1000ml
€34,99Normale prijs€46,00-23%€3,50 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwSebastian
Sebastian Professional Twisted Curl Elastic Detangler Conditioner 250ml
€24,99Normale prijs€28,00-10%€10,00 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw