Kenzo
46 producten
Kenzo brengt een speelse, kleurrijke kijk op parfum. Ontdek favorieten als Flower, L'Eau Kenzo Pour Femme en Amour. Je kiest uit ruim 40 producten. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- Nieuw
- SaleNieuwKenzo
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Eau de Toilette 100ml Spray
€45,99Normale prijs€69,00-33%€45,99 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwKenzo
Kenzo Flower Ikebana Mimosa Eau de Parfum 75ml Spray
€67,99Normale prijs€117,00-41%€90,65 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- UitverkochtNieuw
- SaleNieuwKenzo
Kenzo Flower Eau de Parfum 50ml Spray - Kokeshi Doll
€60,99Normale prijs€81,00-24%€121,98 / 100 ml - SaleNieuwKenzo
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Eau de Toilette 50ml Spray
€40,99Normale prijs€60,00-31%€81,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwKenzo
Kenzo Flower Eau de Parfum 100ml Spray Navulbaar
€59,99Normale prijs€131,00-54%€59,99 / 100 ml - SaleNieuwKenzo
Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet Eau de Parfum 30ml Spray
€40,99Normale prijs€64,00-35%€136,63 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwKenzo
Kenzo Flower By Kenzo Legere Eau De Toilette 30ml Spray
€32,99Normale prijs€50,00-34%€109,97 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
Kenzo kopen
Kenzo brengt een speelse, kleurrijke kijk op parfum. Het Parijse modehuis, opgericht door de Japanse ontwerper Kenzo Takada, combineert Japanse invloeden met Franse flair. Dat zie je terug in geuren die licht, vrolijk en eigenzinnig zijn. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 40 producten van Kenzo: vrijwel allemaal parfum, aangevuld met een product voor bad en lichaam.
Welke Kenzo producten hebben we?
Flower by Kenzo is de bekendste damesgeur van het merk, en ook Flower by Kenzo Poppy Bouquet staat in ons aanbod. Verder vind je L'Eau Kenzo Pour Femme en L'Eau Kenzo Pour Homme, Amour en Homme Eau de Toilette Marine. De geuren zijn zoet, fris, bloemig of poederig. Het hele aanbod vind je bij Kenzo parfum, met aparte selecties voor Kenzo parfum heren en Kenzo parfum dames.
Welke Kenzo geur geef je cadeau?
Voor haar is Flower by Kenzo een cadeau met een zachte, poederige uitstraling dat bij veel vrouwen in de smaak valt. Poppy Bouquet is wat frisser en bloemiger. Voor hem zijn L'Eau Kenzo Pour Homme en Homme Marine aangename, frisse keuzes, ideaal voor overdag. Zoek je iets voor een stel, dan zijn de L'Eau Kenzo-varianten voor hem en haar een leuk duo.
Kenzo bestellen bij Cheapcosmetics
Ook Kenzo koop je bij ons gegarandeerd origineel: we kopen uitsluitend in bij erkende Europese distributeurs en groothandels. Je rekent veilig af met iDEAL of een andere betaalwijze. Boven de €75 vervallen de verzendkosten. Heb je spijt van je keuze, dan kun je ongeopende producten terugsturen dankzij 14 dagen bedenktijd.