Marc Jacobs
35 producten
Marc Jacobs is bekend om speelse, fruitige geuren zoals Daisy. Ontdek favorieten als Perfect, Perfect Intense en Dot. Je kiest uit ruim 30 producten. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwMarc Jacobs€70,99
Normale prijs€119,00-40% - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Honey Eau de Parfum 100ml Spray
€33,99Normale prijs€123,00-72%€33,99 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum 100ml Spray
€104,99Normale prijs€149,00-29%€104,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow Eau de Toilette 75ml Spray
€58,99Normale prijs€95,00-37%€78,65 / 100 ml - SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Wild Eau de Parfum 30ml Spray
€47,99Normale prijs€78,00-38%€159,97 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense Eau de Parfum 100ml Spray
€89,99Normale prijs€141,00-36%€89,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Geschenkset 100ml EDP + 75ml Body Lotion + 75ml Douchegel
€124,99Normale prijs€137,00-8% - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Geschenkset 100ml EDT + 75ml Body Lotion + 10ml EDT
€75,99Normale prijs€123,00-38% - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum 30ml Spray
€38,99Normale prijs€87,00-55%€129,97 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum 125ml Spray
€74,99Normale prijs€135,00-44%€59,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum 50ml Spray
€63,99Normale prijs€107,00-40%€127,98 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau de Toilette 75ml Spray
€69,99Normale prijs€102,00-31%€93,32 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum 75ml Spray
€63,99Normale prijs€114,00-43%€85,32 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Geschenkset 100ml EDP + 75ml Body Lotion
€86,99Normale prijs€149,00-41% - UitverkochtNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette 100ml Spray
€73,99Normale prijs€125,00-40%€73,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Love Eau de Toilette 50ml Spray
€40,99Normale prijs€93,00-55%€81,98 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense Eau de Parfum 30ml Spray
€37,99Normale prijs€78,00-51%€126,63 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Geschenkset 100ml EDT + 75ml Body Lotion
€69,99Normale prijs€110,00-36% - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum 50ml Spray
€73,99Normale prijs€126,00-41%€147,98 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Dream Eau de Toilette 50ml Spray
€39,99Normale prijs€93,00-57%€79,98 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Love Glow Eau de Toilette 50ml Spray
€43,99Normale prijs€88,00-50%€87,98 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Dream Eau de Toilette 100ml Spray
€51,99Normale prijs€123,00-57%€51,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet Eau de Toilette 50ml Spray
€41,99Normale prijs€93,00-54%€83,98 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Dot Eau de Parfum 100ml Spray
€38,99Normale prijs€125,00-68%€38,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Love Eau de Toilette 100ml Spray
€68,99Normale prijs€125,00-44%€68,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Eau de Toilette 100ml Spray
€61,99Normale prijs€134,00-53%€61,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette 30ml Spray
€38,99Normale prijs€65,00-40%€129,97 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Eau de Toilette 50ml Spray
€48,99Normale prijs€93,00-47%€97,98 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum 100ml Spray
€67,99Normale prijs€168,00-59%€67,99 / 100 ml - SaleNieuwMarc Jacobs
Marc Jacobs Daisy Love Parfum Drops 30 Capsules
€19,99Normale prijs€34,00-41%€66,63 / 100 ml
Marc Jacobs kopen
Marc Jacobs is bekend om speelse, fruitige geuren zoals Daisy. De Amerikaanse ontwerper bracht met die geur een flacon met grote madeliefjes op de dop op de markt, die inmiddels iconisch is. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 30 producten van Marc Jacobs: vooral parfum, aangevuld met een paar producten voor bad en lichaam. Ideaal als je houdt van vrolijke, vrouwelijke geuren die je zonder moeite elke dag kunt dragen, op kantoor of in het weekend.
Welke Marc Jacobs producten hebben we?
In ons aanbod vind je de Daisy-familie met Daisy, Daisy Dream en Daisy Eau So Intense. Daarnaast hebben we Perfect en Perfect Intense, en de speelse Dot. De geuren zijn vooral bloemig, fris, fruitig en zoet. Alle geuren vind je op Marc Jacobs parfum. Wil je ze vergelijken met andere merken, kijk dan in onze categorie bloemige geuren.
Welke Marc Jacobs geur geef je cadeau?
Daisy is een veilige keuze: fris, vrolijk en geliefd bij veel leeftijden. Daisy Dream is lichter en dromeriger, terwijl Daisy Eau So Intense voller is. Zoek je iets warmers, kies dan Perfect of de intensere variant Perfect Intense. Dot past bij iemand met een speelse stijl. Kijk ook bij onze geschenksets voor haar voor een compleet pakket.
Marc Jacobs bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics koop je Marc Jacobs met vertrouwen: alles is 100% origineel en afkomstig van erkende Europese groothandels en distributeurs. Je betaalt veilig via iDEAL of een andere betaalmethode, vanaf €75 verzenden we gratis en je hebt 14 dagen bedenktijd voor ongeopende producten.