Givenchy
101 producten
Givenchy brengt Parijse haute couture naar elegante parfums. Populair zijn onder meer L'Interdit, Ange ou Demon Le Secret en Gentleman Eau de Parfum Boisée. Je kiest uit ruim 100 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwGivenchy€61,99
Normale prijs€116,00-46%€61,99 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Irrésistible Nectar Eau de Parfum 50ml Spray
€75,99Normale prijs€87,00-12%€151,98 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Gentleman Society Ambree Eau de Parfum 60ml Spray
€76,99Normale prijs€107,00-28%€128,32 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwGivenchy
Givenchy Gentleman Reserve Privée Eau de Parfum 200ml Spray
€113,99Normale prijs€185,00-38%€57,00 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Eau Florale Eau de Toilette 100ml Spray
€75,99Normale prijs€111,00-31%€75,99 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Gentleman Eau de Parfum Boisée 200ml Spray
€110,99Normale prijs€221,00-49%€55,50 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwGivenchy
Givenchy Irresistible Very Floral Eau de Parfum 50ml Spray
€75,99Normale prijs€135,00-43%€151,98 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy L'intemporel Global Youth Smoothing Emulsion 50ml
€93,99Normale prijs€130,00-27%€187,98 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwGivenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum 50ml Spray
€75,99Normale prijs€89,00-14%€151,98 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Gentleman (2017) Eau de Toilette 100ml Spray
€67,99Normale prijs€70,00-2%€67,99 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Ange Ou Demon Eau de Parfum 30ml Spray
€47,99Normale prijs€84,00-42%€159,97 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Volume Disturbia Volume & Curve Mascara 8g - 01 Black Disturbia
€28,99Normale prijs€33,00-12%€362,38 / 100 g - SaleNieuw
- SaleNieuwGivenchy
Givenchy L'Interdit Absolu Eau de Parfum 35ml Spray
€63,99Normale prijs€98,00-34%€182,83 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Ange ou Demon Le Secret - 2014 Edition Eau de Parfum 100ml Spray
€116,99Normale prijs€129,00-9%€116,99 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Very Irresistible Eau de Parfum 80ml Spray
€77,99Normale prijs€150,00-48%€97,49 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge Ultime 50ml Spray
€76,99Normale prijs€130,00-40%€153,98 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Ange ou Demon Le Secret - 2014 Edition Eau de Parfum 50ml Spray
€69,99Normale prijs€116,00-39%€139,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwGivenchy
Givenchy Irrésistible Eau de Toilette Fraiche 80ml Spray
€65,99Normale prijs€124,00-46%€82,49 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy Gentleman Society Eau de Parfum Extrême 200ml Spray
€107,99Normale prijs€194,00-44%€54,00 / 100 ml
Givenchy kopen
Givenchy brengt Parijse haute couture naar elegante parfums. Het Franse modehuis, opgericht door Hubert de Givenchy, staat voor verfijnde stijl met een eigentijdse twist. In onze webshop vind je ruim 100 producten van Givenchy. Het grootste deel bestaat uit parfum, maar je vindt ook huidverzorging, producten voor bad en lichaam, haarverzorging en een make-upartikel. Zo ontdek je het merk in de volle breedte, van geur tot verzorging.
Welke Givenchy producten hebben we?
Bij de damesgeuren zijn L'Interdit, Ange ou Demon Le Secret, Irresistible en Irrésistible Nectar belangrijke namen. Voor mannen hebben we onder meer Gentleman Society en Gentleman Eau de Parfum Boisée. De geuren zijn vaak zoet, bloemig of poederig, met kruidige accenten in de herenlijnen. Wil je alleen parfum zien, ga dan naar Givenchy parfum. Voor de verzorgingsproducten van het merk en andere merken kun je terecht bij huidverzorging.
Welk Givenchy product past bij jou?
Draag je graag een stijlvolle, bloemige geur met wat mysterie, dan is L'Interdit een mooie keuze. Irresistible is lichter en vrolijker van toon. Voor mannen is Gentleman Society een moderne optie, terwijl de Boisée-variant houtiger is. Wil je liever een compleet pakket geven, kijk dan bij onze geschenksets, waar parfum en verzorging vaak samen in een mooie doos zitten.
Givenchy bestellen bij Cheapcosmetics
Bij een merk als Givenchy wil je zeker weten dat je het echte werk krijgt. Wij verkopen Givenchy daarom uitsluitend in originele staat, ingekocht via erkende Europese distributeurs. Afrekenen gaat veilig, onder meer met iDEAL. Vanaf €75 rekenen we geen verzendkosten. Op ongeopende producten heb je bovendien 14 dagen bedenktijd, zodat je rustig kunt kiezen tussen al die stijlvolle geuren.