Floris
26 producten
Floris is het Britse parfumhuis met een koninklijk warrant, sinds 1730. Ontdek favorieten als Cefiro, Leather Oud en Bouquet De La Reine. Je kiest uit ruim 20 producten. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Cefiro Geschenkset 100ml EDT + 100g Zeep + 75ml Deodorant Stick
€115,99Normale prijs€159,00-27% - SaleNieuw
- UitverkochtNieuwFloris
Floris Cherry Blossom Eau de Parfum 100ml Spray
€97,99Normale prijs€144,00-31%€97,99 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Bouquet De La Reine Eau de Toilette 100ml Spray
€60,99Normale prijs€96,00-36%€60,99 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Tuberose in Silk Eau de Parfum 100ml Spray
€97,99Normale prijs€216,00-54%€97,99 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Night Scented Jasmine Geschenkset 250ml Body Lotion + 250ml Douchegel
€56,99Normale prijs€72,00-20% - SaleNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Bouquet De La Reine Eau de Toilette 10ml Spray
€22,99Normale prijs€30,00-23%€229,90 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Soulle Ambar Eau de Toilette 10ml Spray
€22,99Normale prijs€27,00-14%€229,90 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris A Rose For... Eau de Parfum 100ml Spray
€112,99Normale prijs€216,00-47%€112,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Leather Oud Eau de Parfum 100ml Spray
€117,99Normale prijs€216,00-45%€117,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Platinum 22 Eau de Parfum 100ml Spray
€115,99Normale prijs€240,00-51%€115,99 / 100 ml - SaleNieuw
- UitverkochtNieuwFloris
Floris Cherry Blossom Intense Eau de Parfum 100ml Spray
€115,99Normale prijs€192,00-39%€115,99 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Tuberose in Silk Eau de Parfum 50ml Spray
€70,99Normale prijs€144,00-50%€141,98 / 100 ml - SaleNieuw
Floris kopen
Floris is het Britse parfumhuis met een koninklijk warrant, sinds 1730. Het familiebedrijf uit Londen behoort daarmee tot de oudste parfumeurs ter wereld en maakt geuren met een klassieke, Engelse elegantie. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 20 producten van Floris: vooral parfums, en daarnaast verzorging voor bad en lichaam, zoals handcrème. Een merk voor wie houdt van traditie en verfijning.
Welke Floris producten hebben we?
Ons assortiment omvat onder meer Cefiro, Leather Oud, Bouquet De La Reine, Tuberose in Silk en Chypress, plus Hand Cream voor de verzorging. De geuren zijn vaak bloemig of fris, met zoete en citrusachtige varianten. Leather Oud is juist warmer en voller van karakter. Alle geuren op een rij vind je bij Floris parfum. Zoek je meer bijzondere huizen buiten de bekende designermerken, bekijk dan onze niche parfum.
Welk Floris product past bij jou?
Houd je van bloemen, dan zijn Bouquet De La Reine en Tuberose in Silk een mooie keuze. Liever iets licht en fris voor overdag? Probeer dan Cefiro. Leather Oud past bij wie juist een donkere, rijke geur zoekt. Wil je iemand verrassen, combineer dan een parfum met de handcrème. Een tijdloos cadeau vind je ook tussen onze luxe parfumcadeaus.
Floris bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics zijn alle Floris producten echt, ingekocht bij erkende Europese groothandels en distributeurs. Je rekent veilig af via iDEAL of een andere methode die je vertrouwt. Bestel je voor €75 of meer, dan betaal je geen verzendkosten. Op ongeopende producten heb je 14 dagen bedenktijd, dus je kunt rustig kiezen.