Nieuw
Floris parfum
21 producten
Op zoek naar Floris parfum? Floris is het Britse parfumhuis met een koninklijk warrant, sinds 1730. Populair zijn onder meer Cefiro, Leather Oud en Bouquet De La Reine. Je kiest uit ruim 20 producten. Kies je geur en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Cefiro Geschenkset 100ml EDT + 100g Zeep + 75ml Deodorant Stick
€115,99Normale prijs€159,00-27% - SaleNieuw
- UitverkochtNieuwFloris
Floris Cherry Blossom Eau de Parfum 100ml Spray
€97,99Normale prijs€144,00-31%€97,99 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Bouquet De La Reine Eau de Toilette 100ml Spray
€60,99Normale prijs€96,00-36%€60,99 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Tuberose in Silk Eau de Parfum 100ml Spray
€97,99Normale prijs€216,00-54%€97,99 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Bouquet De La Reine Eau de Toilette 10ml Spray
€22,99Normale prijs€30,00-23%€229,90 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Soulle Ambar Eau de Toilette 10ml Spray
€22,99Normale prijs€27,00-14%€229,90 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris A Rose For... Eau de Parfum 100ml Spray
€112,99Normale prijs€216,00-47%€112,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Leather Oud Eau de Parfum 100ml Spray
€117,99Normale prijs€216,00-45%€117,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwFloris
Floris Platinum 22 Eau de Parfum 100ml Spray
€115,99Normale prijs€240,00-51%€115,99 / 100 ml - SaleNieuw
- UitverkochtNieuwFloris
Floris Cherry Blossom Intense Eau de Parfum 100ml Spray
€115,99Normale prijs€192,00-39%€115,99 / 100 ml - SaleNieuwFloris
Floris Tuberose in Silk Eau de Parfum 50ml Spray
€70,99Normale prijs€144,00-50%€141,98 / 100 ml - SaleNieuw