Serums
166 producten
Een serum geeft je huid een geconcentreerde boost: hydratatie, een stralende teint of minder fijne lijntjes. Kies uit ruim 160 serums van Skin1004, Medicube, Lancôme en meer. Vind het serum voor jouw huid, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwClinique€58,99
Normale prijs€80,00-26%€117,98 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwDarphin
Darphin Ideal Resource Perfecting Smoothing Serum 30ml
€47,99Normale prijs€78,00-38%€159,97 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwCelimax
Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
€21,99Normale prijs€23,00-4%€146,60 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum 6ml - Bare Pink
€26,99Normale prijs€40,00-32%€449,83 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwClarins
Clarins Double Serum & Nutri Lumière Collection Geschenkset 4 Stuks
€95,99Normale prijs€113,00-15% - NieuwClinique
Clinique Clinique iD Fatigue Active Cartridge Concentrate Face Moisturizer 10ml
€18,99€189,90 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwNuxe
Nuxe Super Sérum [10] Age-Defying Concentrate 30ml
€44,99Normale prijs€75,00-40%€149,97 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Attivi Puri Collagen + Glycogen Antiwrinkle Firming Gezicht Serum 30ml
€31,99Normale prijs€57,00-43%€106,63 / 100 ml - SaleNieuwGivenchy
Givenchy L'intemporel Global Youth Smoothing Emulsion 50ml
€93,99Normale prijs€130,00-27%€187,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwElemis
Elemis Dynamic resurfacing Dual Phase Peel & Reset 30ml
€74,99Normale prijs€90,00-16%€249,97 / 100 ml - UitverkochtNieuwLancôme
Lancôme Génifique Ultimate Set : Ultimate Serum 50ml + Ultimate Serum 10ml + 5ml Oogcrème
€106,99Normale prijs€144,00-25%€213,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwKiehl's
Kiehl's Clearly Corrective Dark Spot Solution 100ml
€133,99Normale prijs€139,00-3%€133,99 / 100 ml - SaleNieuwEstée Lauder
Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi Recovery Complex 30ml
€58,99Normale prijs€77,00-23%€196,63 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Lift HD+ Lifting Remodeling Gezicht-& Nek Serum 30ml
€39,99Normale prijs€70,00-42%€133,30 / 100 ml - SaleNieuwbareMinerals
BareMinerals Skin Rescue Pure Glow Serum 30ml
€50,99Normale prijs€70,00-27%€169,97 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwErno Laszlo
Erno Laszlo AHA Resurfacing Sleep Serum 30ml
€62,99Normale prijs€90,00-30%€209,97 / 100 ml - SaleNieuw
Serums kopen
Een serum is een geconcentreerd verzorgingsproduct met een lichte textuur, die snel in de huid trekt. Waar een crème vooral voedt en beschermt, is een serum bedoeld om gericht te werken op wat jouw huid nodig heeft, bijvoorbeeld extra hydratatie, een egalere teint of een stevigere uitstraling. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 160 serums van Europese luxemerken en populaire Koreaanse labels. Het overgrote deel is geschikt voor iedereen, daarnaast zijn er enkele serums speciaal voor vrouwen of mannen.
Welke serums hebben we?
Ons aanbod serums komt van merken als Skin1004, Medicube, Lancôme, Revox, Estée Lauder en Clarins. Daarmee vind je zowel betaalbare serums met eenvoudige formules als serums van gevestigde huidverzorgingshuizen. Ben je benieuwd naar de Koreaanse aanpak, bekijk dan ook ons aanbod Korean beauty. Fan van een specifiek merk? Ontdek bijvoorbeeld Estée Lauder of Clarins. Per product lees je in de beschrijving voor welk huidtype het serum bedoeld is en hoe je het gebruikt.
Welk serum past bij jouw huid?
Kies een serum op basis van wat je wilt bereiken. Voelt je huid droog of trekkerig aan, dan is een hydraterend serum een goede start. Wil je een stralendere teint of minder zichtbare pigmentvlekken, kijk dan naar serums die daar specifiek voor bedoeld zijn. Voor een rijpere huid zijn er serums die zich richten op stevigheid. Breng een serum aan na het reinigen en de toner, en vóór je crème. Een goede reiniger zorgt dat het serum goed kan intrekken.
Serums bestellen bij Cheapcosmetics
Onze serums zijn 100% origineel en worden geleverd door erkende Europese groothandels en distributeurs. De betaling regel je veilig met iDEAL of een andere gangbare methode. Vanaf een bestelbedrag van €75 rekenen we geen verzendkosten. Voor ongeopende producten heb je 14 dagen bedenktijd, dus je kunt rustig kiezen. Weet je niet zeker welk serum het beste bij je huid past, stel je vraag dan aan ons team. We denken graag met je mee over je routine.