SaleNieuw
Serums
166 producten
Een serum geeft je huid een geconcentreerde boost: hydratatie, een stralende teint of minder fijne lijntjes. Kies uit ruim 160 serums van Skin1004, Medicube, Lancôme en meer. Vind het serum voor jouw huid, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwCollistar
Collistar Rigenera Anti-Wrinkle Glow Treatment 50ml
€44,99Normale prijs€90,00-50%€89,98 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwNuxe
Nuxe Bio Organic Chia Seeds Essential Antioxidant Serum 30ml
€15,99Normale prijs€44,00-63%€53,30 / 100 ml - SaleNieuwFilorga
Filorga Skin-Unify Illuminating Even Skin Tone Serum 50ml
€50,99Normale prijs€75,00-32%€101,98 / 100 ml - SaleNieuw
- Nieuw
- NieuwInstitut Esthederm
Institut Esthederm Lift & Repair Absolute Tightening Serum 30ml
€97,99€326,63 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwSkin1004
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 50ml
€19,99Normale prijs€20,00-0%€39,98 / 100 ml - SaleNieuwL'Occitane en Provence
L'Occitane Immortelle Divine Youth Oil 30ml
€74,99Normale prijs€111,00-32%€249,97 / 100 ml - SaleNieuwRoc
ROC Multi Correxion Hydrate & Plump Serum 30 x 0.35ml Capsules
€28,99Normale prijs€32,00-9%€8.282,86 / 100 ml - SaleNieuwLancôme
Lancôme Advanced Génifique Geschenkset 50ml Serum + 10ml Serum + 5ml Oogcrème
€105,99Normale prijs€116,00-8% - Nieuw
- SaleNieuwEstée Lauder
Estee Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex 100ml
€112,99Normale prijs€132,00-14%€112,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwCharlotte Tilbury
Charlotte Tilbury Magic Serum Crystal Elixir 30ml
€65,99Normale prijs€78,00-15%€219,97 / 100 ml - SaleNieuwHelena Rubinstein
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow The Deep Renewing Concentrate 50ml
€224,99Normale prijs€278,00-19%€449,98 / 100 ml