Lancôme
104 producten
Lancôme staat voor Franse luxe in parfum, huidverzorging en make-up. Denk aan La Vie Est Belle, Idôle en La Vie est Belle L'Elixir. Je kiest uit ruim 100 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwLancôme
Lancome Hypnose Drama Reisformaat Mascara 4ml - 01 Noir Hypnotic
€19,99Normale prijs€20,00-0%€499,75 / 100 ml - SaleNieuwLancôme
Lancôme La Vie est Belle L'Elixir Geschensket 50ml EDP + 50ml Body Lotion Gift Set + 2ml Mascara
€128,99Normale prijs€131,00-1% - Nieuw
- SaleNieuwLancôme
Lancome Bi-Facil Oog Makeup Verwijderaar 125ml
€28,99Normale prijs€37,00-21%€23,19 / 100 ml - SaleNieuwLancôme
Lancome La Vie Est Belle Geschenkset 50ml EDP + 50ml Douchegel + 50ml Body Lotion
€110,99Normale prijs€117,00-5% - Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwLancôme
Lancôme Idôle Ultra Precise Waterproof Eyeliner 1ml - 03 Aegean Blue
€23,99Normale prijs€24,00-0%€2.399,00 / 100 ml - SaleNieuwLancôme
Lancôme La Vie est Belle L'Elixir L'eau de Parfum 30ml Hervulbare Spray
€84,99Normale prijs€87,00-2%€283,30 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwLancôme
Lancome Tresor Geschenkset 30ml EDP + 50ml Body Lotion + 2ml Hypnose Mascara
€70,99Normale prijs€95,00-25% - SaleNieuwLancôme
Lancôme Idôle Now Eau de Parfum Florale 25ml Spray
€68,99Normale prijs€70,00-1%€275,96 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwLancôme
Lancome La Vie Est Belle Eau de Parfum 100ml Navulling
€88,99Normale prijs€126,00-29%€88,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLancôme
Lancôme La Nuit Trésor Le Parfum Eau de Parfum 50ml Spray
€90,99Normale prijs€114,00-20%€181,98 / 100 ml - SaleNieuw
Lancôme kopen
Lancôme staat voor Franse luxe in parfum, huidverzorging en make-up. Het Parijse huis werd in 1935 opgericht en is uitgegroeid tot een van de bekendste beautymerken ter wereld. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 100 Lancôme producten, van geliefde parfums tot serums en crèmes. Daarmee kun je een complete routine samenstellen, van verzorging in de ochtend tot je favoriete geur voor de avond.
Welke Lancôme producten hebben we?
Parfum is de grootste groep, met La Vie Est Belle en Idôle als bekende namen; de geuren zijn vooral bloemig, zoet, fruitig of fris. Bekijk ze allemaal op Lancôme parfum. Voor je huid vind je lijnen als Génifique, Rénergie, Hydra Zen en Absolue: van serums tot dag- en nachtcrèmes. Daarnaast heeft het merk een selectie make-up en een product voor bad en lichaam.
Welk Lancôme product past bij jou?
Zoek je een cadeau dat altijd goed valt, dan is La Vie Est Belle een geliefde, zoete klassieker. Idôle is lichter en moderner. Wil je juist aan je huid werken, kies dan Hydra Zen bij een droge of gevoelige huid, Rénergie als je let op stevigheid, of Génifique als serum onder je crème. Absolue is de meest luxe lijn van het merk. Meer verzorging vind je in onze categorie huidverzorging.
Lancôme bestellen bij Cheapcosmetics
Al onze Lancôme producten zijn 100% origineel en worden ingekocht bij erkende Europese distributeurs. Je bestelling is gratis verzonden vanaf €75 en je betaalt veilig met iDEAL of een andere vertrouwde betaalmethode. Bedenk je je, dan heb je 14 dagen bedenktijd op ongeopende producten. Zo bestel je luxe verzorging zonder zorgen.