Yves Saint Laurent
68 producten
Yves Saint Laurent staat voor Parijse durf, verleiding en iconische geuren. Ontdek favorieten als Black Opium, Libre en Mon Paris. Je kiest uit ruim 60 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent L'Homme Eau de Toilette 60ml Spray
€70,99Normale prijs€84,00-15%€118,32 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y Eau de Toilette 60ml Spray
€77,99Normale prijs€83,00-6%€129,98 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 60ml Spray
€106,99Normale prijs€126,00-15%€178,32 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Geschenkset 90ml EDP + 10ml EDP + Mini Loveshine Lipstick - 44 Nude Lavalière
€154,99Normale prijs€168,00-7% - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Eau de Toilette 200ml Spray
€134,99Normale prijs€177,00-23%€67,50 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum 30ml Spray
€84,99Normale prijs€87,00-2%€283,30 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Le Parfum 100ml Spray
€126,99Normale prijs€132,00-3%€126,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum 90ml Spray
€131,99Normale prijs€162,00-18%€146,66 / 100 ml - UitverkochtNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Geschenkset 50ml EDP + 10ml EDP + Mini Rouge Pur Couture Lipstick - Rouge Muse
€114,99Normale prijs€122,00-5% - Nieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum 60ml Spray
€102,99Normale prijs€114,00-9%€171,65 / 100 ml - SaleNieuwKlassiekerYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Kouros Eau de Toilette 100ml Spray
€95,99Normale prijs€111,00-13%€95,99 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Mon Paris Eau de Parfum 30ml Spray
€71,99Normale prijs€78,00-7%€239,97 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Mon Paris Intensement Eau de Parfum 90ml Spray
€146,99Normale prijs€148,00-0%€163,32 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Geschenkset 50ml EDP + 50ml Bodylotion
€106,99Normale prijs€123,00-13% - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Elle 2024 Eau de Parfum 80ml Spray
€100,99Normale prijs€144,00-29%€126,24 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre L?Eau Nue Eau de Parfum 90ml Spray
€130,99Normale prijs€174,00-24%€145,54 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Rive Gauche Eau de Toilette 100ml Spray
€90,99Normale prijs€119,00-23%€90,99 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Over Red Eau de Parfum 90ml Spray
€130,99Normale prijs€165,00-20%€145,54 / 100 ml - NieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Touche Eclat Radiant Touch Concealer 2.5ml N2 Luminous Ivory
€37,99€1.519,60 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Le Parfum 60ml Spray
€95,99Normale prijs€98,00-2%€159,98 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Geschenkset 90ml EDP + 10ml EDP + 3.2g Loveshine Lipstick - 44 Nude Lavalière
€169,99Normale prijs€183,00-7% - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames Eau de Parfum Florale 50ml Spray
€106,99Normale prijs€123,00-13%€213,98 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum 30ml Spray
€84,99Normale prijs€102,00-16%€283,30 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum 100ml Spray
€144,99Normale prijs€173,00-16%€144,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum 10ml Spray
€33,99Normale prijs€34,00-0%€339,90 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF Geschenkset 100ml EDP + 10ml EDP
€145,99Normale prijs€148,00-1% - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Mon Paris Eau de Parfum 50ml Spray
€95,99Normale prijs€123,00-21%€191,98 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine 50ml Spray
€116,99Normale prijs€150,00-22%€233,98 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum 90ml Spray
€147,99Normale prijs€177,00-16%€164,43 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Mon Paris Eau de Parfum 90ml Spray
€127,99Normale prijs€150,00-14%€142,21 / 100 ml - SaleNieuwKlassiekerYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Opium Eau de Toilette 50ml Spray
€82,99Normale prijs€99,00-16%€165,98 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick 3.8g - R1966 Rouge Libre
€39,99Normale prijs€44,00-9%€1.052,37 / 100 g - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum 90ml Spray
€156,99Normale prijs€165,00-4%€174,43 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum 50ml Spray
€111,99Normale prijs€124,00-9%€223,98 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Geschenkset 90ml EDP + 10ml EDP
€136,99Normale prijs€158,00-13% - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames Eau de Parfum Florale 90ml Spray
€130,99Normale prijs€171,00-23%€145,54 / 100 ml - SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre Geschenkset 90ml EDP + 10ml EDP
€134,99Normale prijs€135,00-0% - Nieuw
- SaleNieuwYves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Touche Eclat Radiant Touch Concealer 2.5ml N1
€36,99Normale prijs€37,00-0%€1.479,60 / 100 ml
Yves Saint Laurent kopen
Yves Saint Laurent staat voor Parijse durf, verleiding en iconische geuren. Het modehuis van de gelijknamige ontwerper bracht ook make-up en parfums uit die wereldwijd klassiekers zijn geworden. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 60 producten van Yves Saint Laurent, met een groot aanbod parfum voor vrouwen en mannen en een selectie make-up voor een complete look. Zo ontdek je de hele wereld van YSL op één plek.
Welke Yves Saint Laurent producten hebben we?
Bij de geuren vind je bestsellers als Black Opium, Libre en Mon Paris voor haar, en La Nuit de L'Homme en MYSLF Le Parfum voor hem. De geurfamilies lopen van zoet, bloemig en romig tot fris. Bekijk alle geuren op Yves Saint Laurent parfum, of kies direct uit Yves Saint Laurent parfum dames. In de make-up is Touche Eclat Radiant Touch een bekende naam: een product waarmee je je gezicht direct frisser laat ogen.
Welke Yves Saint Laurent geur geef je cadeau?
Black Opium is een sterke keuze voor wie houdt van zoet en verleidelijk. Libre past bij een vrouw met een zelfverzekerde, moderne stijl, en Mon Paris bij liefhebbers van romantische, fruitig-bloemige geuren. Voor hem is La Nuit de L'Homme een geliefde avondgeur. Zoek je een compleet pakket, bekijk dan onze geschenksets voor haar. Zo is er voor iedereen een geur van YSL te vinden.
Yves Saint Laurent bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics weet je zeker dat je een originele Yves Saint Laurent bestelt: al onze producten komen van erkende Europese groothandels en distributeurs. De betaling verloopt veilig via iDEAL of een alternatief dat jou uitkomt, boven de €75 betaal je geen verzendkosten en voor ongeopende producten heb je 14 dagen bedenktijd. Zo kies je ontspannen tussen Black Opium, Libre en de andere iconen van het huis.