Viktor & Rolf parfum
28 producten
Op zoek naar Viktor & Rolf parfum? Viktor & Rolf is het modehuis achter de explosieve geur Flowerbomb. Populair zijn onder meer FlowerBomb, Good Fortune en Flowerbomb Pretty Peony. Je kiest uit ruim 20 producten. Kies je geur en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwViktor & Rolf€92,99
Normale prijs€95,00-2%€185,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Bonbon Cola Fizz Eau De Parfum 50ml Spray
€92,99Normale prijs€95,00-2%€185,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Bonbon Caramel Crunch Eau De Parfum 50ml Spray
€92,99Normale prijs€95,00-2%€185,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf FlowerBomb Eau de Parfum 30ml Spray
€46,99Normale prijs€95,00-50%€156,63 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision Eau de Toilette 50ml Spray
€52,99Normale prijs€90,00-41%€105,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Good Fortune Eau de Parfum 10ml Spray
€19,99Normale prijs€30,00-33%€199,90 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Good Fortune Eau de Parfum 90ml Spray
€58,99Normale prijs€150,00-60%€65,54 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Eau de Parfum 100ml Spray
€119,99Normale prijs€122,00-1%€119,99 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Dew Eau de Parfum 50ml Spray
€58,99Normale prijs€96,00-38%€117,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf FlowerBomb Geschenkset 100ml EDP + 20ml EDP
€142,99Normale prijs€224,00-36% - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Geschenkset 7ml FlowerBomb EDP + 7ml Spicebomb EDT
€38,99Normale prijs€60,00-35% - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Good Fortune Eau de Parfum 30ml Spray
€33,99Normale prijs€77,00-55%€113,30 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf FlowerBomb Eau de Parfum 50ml Spray
€87,99Normale prijs€150,00-41%€175,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Good Fortune Elixir Intense Eau de Parfum 50ml Spray
€44,99Normale prijs€122,00-63%€89,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Musk Twist Layering Olie 20ml
€38,99Normale prijs€67,00-41%€194,95 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Bonbon Eau de Parfum 50ml Spray
€50,99Normale prijs€130,00-60%€101,98 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- UitverkochtNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid Eau de Parfum 100ml Spray
€110,99Normale prijs€162,00-31%€110,99 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Good Fortune Eau de Parfum 50ml Spray
€41,99Normale prijs€132,00-68%€83,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid Eau de Parfum 50ml Spray
€92,99Normale prijs€128,00-27%€185,98 / 100 ml - UitverkochtNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Spicebomb Dark Leather Eau de Parfum 90ml Spray
€80,99Normale prijs€150,00-46%€89,99 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Pretty Peony Eau de Parfum 30ml Spray
€54,99Normale prijs€63,00-12%€183,30 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf FlowerBomb Eau de Parfum 20ml Spray
€33,99Normale prijs€87,00-60%€169,95 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Jasmine Twist Layering Olie 20ml
€38,99Normale prijs€67,00-41%€194,95 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Spicebomb Metallic Musk Eau de Parfum 50ml Spray
€86,99Normale prijs€90,00-3%€173,98 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Flowerbomb Frozen Flower Eau de Parfum 100ml Spray
€90,99Normale prijs€168,00-45%€90,99 / 100 ml - SaleNieuwViktor & Rolf
Viktor & Rolf Good Fortune Elixir Intense Eau de Parfum 90ml Spray
€57,99Normale prijs€167,00-65%€64,43 / 100 ml
Viktor & Rolf parfum kopen
Viktor & Rolf is het modehuis achter de explosieve geur Flowerbomb. Achter het merk staat een Nederlands ontwerpersduo, Viktor Horsting en Rolf Snoeren, dat bekend werd met conceptuele, theatrale modeshows. Die durf zie je ook in hun parfums, met opvallende flacons zoals de granaatvorm van Flowerbomb. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 20 Viktor & Rolf parfums, het grootste deel voor dames en enkele voor heren.
Welke Viktor & Rolf parfums hebben we?
Natuurlijk hebben we FlowerBomb en de variant Flowerbomb Pretty Peony. Ook Good Fortune en Good Fortune Elixir Intense staan in ons aanbod, net als de speelse Bonbon-geuren zoals Bonbon Berry Jelly en Bonbon Cola Fizz. De geurfamilies zijn zoet, bloemig, fruitig en romig. Je vindt de damesgeuren ook in onze collectie damesparfum. Wil je kiezen tussen de concentraties, bekijk dan het verschil bij eau de parfum.
Welk Viktor & Rolf parfum geef je cadeau?
Flowerbomb is een klassieker die bij veel vrouwen in de smaak valt, ideaal als je twijfelt. Houdt ze van zoet en speels, dan is een Bonbon-geur een leuke verrassing. Good Fortune past bij wie van een modernere, warme geur houdt. Zoek je nog meer inspiratie, neem dan een kijkje bij de luxe parfumcadeaus.
Viktor & Rolf parfum bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics koop je Viktor & Rolf met de zekerheid van een 100% origineel parfum, afkomstig van erkende Europese groothandels en distributeurs. De verzending is gratis vanaf €75. Je betaalt veilig met iDEAL of een andere betaalmethode, en ongeopende producten kun je binnen de bedenktijd van 14 dagen retourneren.