Nieuw Snel toevoegen RedkenRedken Acidic Bonding Concentrate 5-Minute Liquid Masker 250ml €39,99€16,00 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen RedkenRedken Acidic Bonding Curls Conditioner 300ml €29,99 Normale prijs€34,00 -11%€10,00 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen RedkenRedken All Soft Mega Curls Conditioner 300ml €27,99 Normale prijs€31,00 -9%€9,33 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen RedkenRedken Color Extend Blondage Conditioner 300ml €27,99 Normale prijs€33,00 -15%€9,33 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen RedkenRedken Shades EQ Gloss Kickers Demi-Permanent Conditioning Colour 3 x 60ml Orange Kicker €22,99€38,32 / 100 ml