SaleNieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Blond Absolu Ultra Violet Hair Mask 200ml - Voor Gekleurd Haar €47,99 Normale prijs€49,00 -2%€24,00 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Chroma Absolu High Shine Haarolie 75ml €60,99 Normale prijs€70,00 -12%€81,32 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Chroma Absolu High Shine Hair Oil Navulling 75ml €46,99 Normale prijs€52,00 -9%€62,65 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KérastaseKerastase Chronologiste L'Huile De Parfum Fragrance-In-Oil Oil 75ml - Refill €58,99€78,65 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Haarmasker 200ml €53,99 Normale prijs€62,00 -12%€27,00 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Curl Manifesto Moisture Replenishing Conditioner 250ml €46,99€18,80 / 100 ml
UitverkochtNieuw KérastaseKérastase Discipline Maskeratine Smooth-in-Motion Masque 500ml €80,99€16,20 / 100 ml
UitverkochtNieuw KérastaseKérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil Hervulbaar75ml €59,99 Normale prijs€71,00 -15%€79,99 / 100 ml
UitverkochtNieuw KérastaseKérastase Genesis Anti Hair-Fall Fortifying Serum 90ml €55,99€62,21 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Gloss Absolu Glaze Drops Hair Oil 45ml €46,99 Normale prijs€48,00 -2%€104,42 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Nutritive Irisome Lait Vital Exceptional Nutrition Care 200ml €45,99€23,00 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Premiere Serum Filler Fondamental Serum 90ml €57,99 Normale prijs€63,00 -7%€64,43 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen KérastaseKérastase Symbiose Intense Revitalising Masker 200ml €50,99 Normale prijs€55,00 -7%€25,50 / 100 ml