Sisley
9 producten
Op zoek naar Sisley? Bij Cheapcosmetics vind je parfum, make-up en huidverzorging van Sisley voor een scherpe prijs. Denk aan L'Eau Rêvée D'Ikar, Izia La Nuit en L'Eau Rêvée D'Eliya. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwSisley€88,99
Normale prijs€120,00-25% - SaleNieuw
- SaleNieuwSisley
Sisley Phyto-Lip Twist Tinted Lipbalsem 2.5g - 26 True Red
€36,99Normale prijs€46,00-19%€1.479,60 / 100 g - SaleNieuwSisley
Sisley L'Eau Rêvée D'Eliya Eau de Toilette 100ml Spray
€108,99Normale prijs€156,00-30%€108,99 / 100 ml - SaleNieuwSisley
Sisley L'Eau Rêvée D'Ikar Eau de Toilette 100ml Spray
€93,99Normale prijs€156,00-39%€93,99 / 100 ml - SaleNieuwSisley
Sisley Phyto-Sourcils Perfect Wenkbrauwpotlood 0.55g - 02 Châtain
€42,99Normale prijs€47,00-8%€7.816,36 / 100 g - SaleNieuwSisley
Sisley L'Eau Rêvée D'Ikar Eau de Toilette 50ml Spray
€63,99Normale prijs€98,00-34%€127,98 / 100 ml - UitverkochtNieuwSisley
Sisley Eau de Campagne Eau de Toilette 50ml Spray
€72,99Normale prijs€87,00-16%€145,98 / 100 ml - UitverkochtNieuwSisley
Sisley Phyto-Poudre Gezichtspoeder 12g - 01 Rosy
€73,99Normale prijs€94,00-21%€616,58 / 100 g
Sisley kopen
Sisley is een Frans familiebedrijf in luxe cosmetica, bekend om zijn fytocosmetica: verzorging op basis van plantenextracten. Naast huidverzorging en make-up maakt het huis ook verfijnde parfums. Bij Cheapcosmetics vind je 9 producten van Sisley, met parfums, make-up en huidverzorging. Zo ontdek je de verschillende kanten van dit Parijse huis op één plek. Veel liefhebbers kiezen Sisley juist om die combinatie van plantenkracht en Franse verfijning.
Welke Sisley producten hebben we?
Bij de geuren vind je Izia La Nuit en de lijn L'Eau Rêvée, met L'Eau Rêvée D'Ikar en L'Eau Rêvée D'Eliya. De geurfamilies lopen van citrus en fris tot bloemig en houtig. Ga voor alle geuren naar Sisley parfum. Op make-upgebied hebben we Phyto-Lip voor de lippen, en er is ook een product voor huidverzorging. Op elke productpagina zie je de inhoud en hoe je het gebruikt. Daarmee is Sisley een merk waarmee je zowel je geurcollectie als je verzorgingsroutine een luxe impuls geeft.
Welk Sisley product past bij jou?
Zoek je een luxe geur, kies dan uit de L'Eau Rêvée-lijn voor een lichtere, frisse geur, of Izia La Nuit, waarvan de naam al naar de avond verwijst. Zoek je iets voor je lippen, dan is Phyto-Lip een fijne kennismaking met de make-up van het merk. Een Sisley product is ook een cadeau dat indruk maakt; bekijk daarvoor onze luxe parfumcadeaus. Twijfel je, dan helpt de productvinder je verder.
Sisley bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics bestel je Sisley met de zekerheid van een origineel product: we kopen alleen in bij erkende Europese groothandels en distributeurs. Bestellingen vanaf €75 versturen we kosteloos, je rekent veilig af via iDEAL of een betaalmethode die je kent en voor ongeopende producten heb je 14 dagen bedenktijd. Zo ontdek je de geuren en verzorging van Sisley zonder zorgen over de herkomst.