Sabrina Carpenter
14 producten
Ontdek Sabrina Carpenter bij Cheapcosmetics: originele parfum en bad- en lichaamsverzorging, voordelig geprijsd. Denk aan Sweet Tooth Lemon Pie, Sweet Tooth en Sweet Tooth Caramel Dream. Bestel je favorieten, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwSabrina Carpenter€25,99
Normale prijs€48,00-45%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Lemon Pie Eau de Parfum 75ml Spray
€44,99Normale prijs€48,00-6%€59,99 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Eau de Parfum 75ml Spray
€35,99Normale prijs€48,00-25%€47,99 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream Eau de Parfum 75ml Spray
€30,99Normale prijs€48,00-35%€41,32 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby Eau de Parfum 30ml Spray
€25,99Normale prijs€34,00-23%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby Eau de Parfum 75ml Spray
€35,99Normale prijs€48,00-25%€47,99 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Me Espresso Eau de Parfum 30ml Spray
€25,99Normale prijs€34,00-23%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream Body Mist 236ml
€16,99Normale prijs€18,00-5%€7,20 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Me Espresso Body Mist 236ml
€15,99Normale prijs€18,00-11%€6,78 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Body Mist 236ml
€16,99Normale prijs€18,00-5%€7,20 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Me Espresso Eau de Parfum 75ml Spray
€35,99Normale prijs€48,00-25%€47,99 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream Eau de Parfum 30ml Spray
€25,99Normale prijs€30,00-13%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Cherry Baby Body Mist 236ml
€16,99Normale prijs€18,00-5%€7,20 / 100 ml - SaleNieuwSabrina Carpenter
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Eau de Parfum 30ml Spray
€26,99Normale prijs€34,00-20%€89,97 / 100 ml
Sabrina Carpenter kopen
Zangeres Sabrina Carpenter heeft met Sweet Tooth een eigen geurlijn gelanceerd die helemaal draait om zoet en speels. De naam zegt het al: dit zijn geuren voor wie houdt van gourmand, romig en een tikje poederig. Bij Cheapcosmetics vind je 14 producten van Sabrina Carpenter, met parfums en bijpassende producten voor bad en lichaam, zodat je je favoriete geur in meerdere vormen kunt dragen.
Welke Sabrina Carpenter producten hebben we?
De basis is Sweet Tooth, met daarnaast varianten als Sweet Tooth Caramel Dream, Sweet Tooth Cherry Baby, Sweet Tooth Me Espresso en Sweet Tooth Lemon Pie. Elke variant heeft een eigen smaakaccent, van karamel en kers tot espresso en citroentaart. Naast parfums hebben we ook producten voor bad en lichaam uit dezelfde lijn. Wil je alleen de geuren bekijken, ga dan naar Sabrina Carpenter parfum. Op elke productpagina zie je de inhoud en de concentratie.
Welke Sweet Tooth geur geef je cadeau?
Voor een fan van Sabrina Carpenter is de originele Sweet Tooth een logische keuze. Houdt ze van koffie, dan ligt Me Espresso voor de hand; voor een fruitiger accent kies je Cherry Baby of Lemon Pie. Een parfum met een bijpassend product voor het lichaam maakt het cadeau extra compleet. Bekijk ook onze cadeau voor haar onder €50 of andere populaire cadeaus.
Sabrina Carpenter bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics bestel je Sabrina Carpenter met de zekerheid van 100% originele producten, rechtstreeks van erkende Europese groothandels en distributeurs. Boven de €75 betaal je geen verzendkosten, iDEAL en andere veilige betaalmethoden staan voor je klaar en je hebt 14 dagen bedenktijd op alles wat nog ongeopend is. Mis je een variant van Sweet Tooth, laat het ons dan weten via de contactpagina.