Paloma Picasso
8 producten
Ontdek Paloma Picasso bij Cheapcosmetics: originele parfum en bad- en lichaamsverzorging, voordelig geprijsd. Bestel je favorieten, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwPaloma Picasso€18,99
Normale prijs€70,00-72%€63,30 / 100 ml - SaleNieuwPaloma Picasso
Paloma Picasso Eau de Toilette 100ml Spray
€27,99Normale prijs€90,00-68%€27,99 / 100 ml - SaleNieuwPaloma Picasso
Paloma Picasso Minotaure Eau de Toilette 75ml Spray
€30,99Normale prijs€69,00-55%€41,32 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwPaloma Picasso
Paloma Picasso Eau de Toilette 50ml Spray
€22,99Normale prijs€66,00-65%€45,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwPaloma Picasso
Paloma Picasso Eau de Toilette 30ml Spray
€26,99Normale prijs€78,00-65%€89,97 / 100 ml - SaleNieuwPaloma Picasso
Paloma Picasso Eau de Parfum 100ml Spray
€34,99Normale prijs€125,00-72%€34,99 / 100 ml
Paloma Picasso kopen
Paloma Picasso is ontwerpster en de dochter van kunstenaar Pablo Picasso. Ze werd bekend met sieraden en bracht daarnaast parfums onder haar eigen naam uit. Haar stijl is krachtig, elegant en uitgesproken. Bij Cheapcosmetics vind je een selectie van Paloma Picasso: vooral parfum en daarnaast een product voor bad en lichaam. Een merk met klasse en een rijke geschiedenis.
Welke Paloma Picasso producten hebben we?
Het aanbod bestaat voornamelijk uit parfum. Een bekende naam in ons assortiment is Minotaure, de herengeur van het merk, vernoemd naar het mythische wezen dat ook in het werk van haar vader terugkomt. Op de productpagina's zie je per artikel de uitvoering, de inhoud en de beschrijving. Alle geuren van het merk vind je op Paloma Picasso parfum. Hou je van tijdloze geuren, kijk dan ook bij onze klassiekers.
Welke Paloma Picasso geur geef je cadeau?
Voor een man die van klassieke, karaktervolle geuren houdt, is Minotaure een mooie keuze. Voor een vrouw met gevoel voor kunst en stijl is een damesgeur van Paloma Picasso een cadeau met een verhaal. Weet je niet goed wat de ontvanger mooi vindt, laat dan de productvinder je helpen met een paar korte vragen.
Paloma Picasso bestellen bij Cheapcosmetics
Alle producten van Paloma Picasso bij Cheapcosmetics zijn 100% origineel en ingekocht bij erkende Europese distributeurs. Betalen kan met iDEAL of een andere veilige methode. Boven de €75 is je pakket gratis verzonden, en ongeopende Paloma Picasso producten mag je terugsturen dankzij 14 dagen bedenktijd. Zo bestel je een klassieker met een gerust gevoel.