Lolita Lempicka
13 producten
Ontdek Lolita Lempicka bij Cheapcosmetics: originele parfum en huidverzorging, voordelig geprijsd. Denk aan Sweet, Green Lover en Mon Eau. Bestel je favorieten, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwLolita Lempicka€39,99
Normale prijs€98,00-59%€39,99 / 100 ml - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Eau de Parfum 100ml Spray
€37,99Normale prijs€111,00-65%€37,99 / 100 ml - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Mon Premier Geschenkset 50ml EDP + 75ml Body Lotion
€35,99Normale prijs€60,00-40% - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Mon Eau Eau de Parfum 30ml Spray
€27,99Normale prijs€58,00-51%€93,30 / 100 ml - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka So Sweet Eau de Parfum 30ml Spray
€23,99Normale prijs€54,00-55%€79,97 / 100 ml - UitverkochtNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Green Lover Geschenkset 100ml EDT + 75ml Aftershave Balsem + Toilettas
€41,99Normale prijs€68,00-38% - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Homme Geschenkset 100ml EDT + 75ml Aftershave Balsem
€44,99Normale prijs€98,00-54% - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Sweet Eau de Parfum 30ml Spray
€27,99Normale prijs€52,00-46%€93,30 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Mon Eau Eau de Parfum 50ml Spray
€40,99Normale prijs€76,00-46%€81,98 / 100 ml - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Sweet Eau de Parfum 100ml Spray
€46,99Normale prijs€95,00-50%€46,99 / 100 ml - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Eau de Parfum 50ml Spray
€29,99Normale prijs€82,00-63%€59,98 / 100 ml - SaleNieuwLolita Lempicka
Lolita Lempicka Sweet Eau de Parfum 50ml Spray
€35,99Normale prijs€63,00-42%€71,98 / 100 ml
Lolita Lempicka kopen
Lolita Lempicka is een Frans modemerk met een sprookjesachtige, romantische uitstraling, en dat zie je terug in de parfums. De geuren zijn vaak zoet en speels, met flacons die opvallen op je kaptafel. Bij Cheapcosmetics vind je 13 producten van het merk: bijna allemaal parfum, aangevuld met een verzorgingsproduct. Een merk voor wie houdt van iets dromerigs en vrouwelijks.
Welke Lolita Lempicka producten hebben we?
In ons aanbod vind je geuren als Sweet en So Sweet, het frissere Green Lover, Mon Eau en Mon Premier. Voor mannen is er Lempicka Homme. De meeste geuren zijn zoet, fruitig, gourmand of bloemig, dus ideaal als je van warme, verleidelijke parfums houdt. Alle geuren zie je overzichtelijk op Lolita Lempicka parfum. Zoek je meer in deze stijl, kijk dan ook in onze categorie damesparfum.
Welke Lolita Lempicka geur geef je cadeau?
Voor iemand die van zoet en speels houdt, zijn Sweet en So Sweet een logische keuze. Is ze meer van fris en groen, dan past Green Lover beter. Mon Premier is een fijne optie als je iets klassieks van het merk wilt geven. Voor hem is Lempicka Homme de aangewezen geur. Kijk ook bij onze geschenksets voor haar voor een compleet cadeau.
Lolita Lempicka bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics is elk parfum 100% origineel, rechtstreeks van erkende Europese groothandels en distributeurs. Je betaalt veilig via iDEAL of een andere methode, de verzending is gratis vanaf €75 en je hebt 14 dagen bedenktijd voor ongeopende producten. Zo bestel je je favoriete geur zonder risico.