Lalique
36 producten
Lalique brengt kristalkunst en elegante geuren samen. Denk aan Soleil, L'Amour en Soleil Vibrant. Je kiest uit ruim 30 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwLalique€47,99
Normale prijs€143,00-66%€47,99 / 100 ml - SaleNieuwLalique
Lalique L'insomis Ma Force Eau de Toilette 100ml Spray
€41,99Normale prijs€95,00-55%€41,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Ombre Noire Eau de Parfum 100ml Spray
€49,99Normale prijs€107,00-53%€49,99 / 100 ml - SaleNieuwLalique
Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple Eau de Parfum 100ml Spray
€88,99Normale prijs€252,00-64%€88,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Pour Homme Lion Eau de Parfum 125ml Spray
€36,99Normale prijs€107,00-65%€29,59 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Encre Noire Sport Eau de Toilette 100ml Spray
€31,99Normale prijs€101,00-68%€31,99 / 100 ml - SaleNieuwLalique
Lalique Soleil Vibrant Eau de Parfum 100ml Spray
€56,99Normale prijs€132,00-56%€56,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Lalique Amethyst Eau de Parfum 100ml Spray
€30,99Normale prijs€105,00-70%€30,99 / 100 ml - SaleNieuwLalique
Lalique Noir Premier Rose Royale Eau de Parfum 100ml Spray
€93,99Normale prijs€252,00-62%€93,99 / 100 ml - Nieuw
- NieuwLalique
Lalique Les Compositions Parfumées Sweet Amber Eau de Parfum 100ml Spray
€88,99€88,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Soleil Vibrant Eau de Parfum 50ml Spray
€36,99Normale prijs€95,00-61%€73,98 / 100 ml - SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Amethyst Exquise Eau de Parfum 100ml Spray
€35,99Normale prijs€105,00-65%€35,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Encre Noire Eau de Toilette 100ml Spray
€30,99Normale prijs€95,00-67%€30,99 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Les Compositions Parfumées Pink Paradise Eau de Parfum 100ml Spray
€89,99Normale prijs€252,00-64%€89,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwLalique
Lalique L'Insoumis Eau de Toilette 100ml Spray
€43,99Normale prijs€95,00-53%€43,99 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Peuplier Aspen Etats-Unis Room Spray 100ml
€40,99Normale prijs€63,00-34%€40,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLalique
Lalique Lalique White Eau de Toilette 125ml Spray
€30,99Normale prijs€95,00-67%€24,79 / 100 ml - SaleNieuwLalique
Lalique Amethyst Eclat Eau de Parfum 100ml Spray
€30,99Normale prijs€105,00-70%€30,99 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
Lalique kopen
Lalique brengt kristalkunst en elegante geuren samen. Het Franse huis, opgericht door René Lalique, is wereldberoemd om zijn kristal, en dat vakmanschap zie je terug in de verfijnde flacons. Bij Cheapcosmetics koop je ruim 30 producten van Lalique: vooral parfum, aangevuld met artikelen voor bad en lichaam en een geurtje voor in huis. Een merk voor wie houdt van stijl tot in het kleinste detail.
Welke Lalique producten hebben we?
Het assortiment draait om parfum, met geuren als Soleil en de stralende variant Soleil Vibrant, het romantische L'Amour en het zachte Satine. Encre Noire is bekend als een donkere, houtige geur voor mannen. De damesgeuren bewegen zich vooral in de families bloemig, zoet, fruitig en romig. Naast parfum vind je Room Scent voor een prettige geur in huis, plus producten voor bad en lichaam. Bekijk alle geuren op onze pagina Lalique parfum of vergelijk ze met ander damesparfum.
Welk Lalique product past bij jou?
Houd je van zonnige, warme bloemen, dan ligt Soleil voor de hand. Zoek je iets zachts en huidvriendelijks, probeer dan Satine of L'Amour. Voor een man met een voorkeur voor ingetogen, houtige geuren is Encre Noire een logische keuze. Wil je iemand verrassen, dan maakt een Lalique flacon direct indruk; kijk ook eens bij onze luxe parfumcadeaus voor meer inspiratie.
Lalique bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics weet je zeker dat je een echt Lalique product in handen hebt: we werken uitsluitend met erkende Europese groothandels en distributeurs. Gratis verzending geldt vanaf €75, je rekent af via iDEAL of een andere veilige betaalmethode en voor ongeopende artikelen heb je 14 dagen bedenktijd. Vragen? Ons team helpt je graag.