Lacoste
39 producten
Lacoste staat voor sportieve, frisse geuren met een casual uitstraling. Populair zijn onder meer L.12.12 Rose Eau Intense, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc en Touch of Pink. Je kiest uit ruim 30 producten. Bestel je favorieten, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwLacoste€32,99
Normale prijs€63,00-47%€65,98 / 100 ml - SaleNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche Eau de Toilette 100ml Spray
€31,99Normale prijs€63,00-49%€31,99 / 100 ml - NieuwLacoste
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rose Sparkling Eau de Toilette 50ml Spray
€36,99€73,98 / 100 ml - SaleNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Blanc Eau Intense Eau de Toilette 100ml Spray
€31,99Normale prijs€72,00-55%€31,99 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Noir Eau de Toilette 100ml Spray
€37,99Normale prijs€62,00-38%€37,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Match Point Cologne Eau de Toilette 50ml Spray
€26,99Normale prijs€59,00-54%€53,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Match Point Eau de Toilette 30ml Spray
€27,99Normale prijs€45,00-37%€93,30 / 100 ml - UitverkochtNieuwLacoste
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Noir Eau de Toilette 50ml Spray
€33,99Normale prijs€48,00-29%€67,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Touch of Pink Eau de Toilette 30ml Spray
€30,99Normale prijs€38,00-18%€103,30 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Eau de Parfum 50ml Spray
€35,99Normale prijs€57,00-36%€71,98 / 100 ml - SaleNieuwLacoste
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc Eau de Toilette 100ml Spray
€49,99Normale prijs€70,00-28%€49,99 / 100 ml - SaleNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Blanc Eau Fraîche Eau de Toilette 100ml Spray
€33,99Normale prijs€72,00-52%€33,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Touch of Pink Eau de Toilette 90ml Spray
€43,99Normale prijs€78,00-43%€48,88 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Eau de Toilette 35ml Spray
€24,99Normale prijs€53,00-52%€71,40 / 100 ml - SaleNieuw
- NieuwLacoste
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rose Sparkling Eau de Toilette 100ml Spray
€45,99€45,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Pour Elle Eau Fraiche Rose Eau de Toilette 50ml Spray
€35,99Normale prijs€58,00-37%€71,98 / 100 ml - SaleNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Eau de Parfum Rose For Her Eau de Parfum 100ml Spray
€43,99Normale prijs€78,00-43%€43,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Match Point Cologne Eau de Toilette 100ml Spray
€35,99Normale prijs€89,00-59%€35,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste Touch of Pink Eau de Toilette 50ml Spray
€29,99Normale prijs€65,00-53%€59,98 / 100 ml - SaleNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Blanc Eau Intense Eau de Toilette 50ml Spray
€32,99Normale prijs€62,00-46%€65,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwLacoste
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Eau de Toilette 100ml Spray
€31,99Normale prijs€71,00-54%€31,99 / 100 ml - SaleNieuwLacoste
Lacoste Match Point Eau de Toilette 50ml Spray
€30,99Normale prijs€44,00-29%€61,98 / 100 ml
Lacoste kopen
Lacoste staat voor sportieve, frisse geuren met een casual uitstraling. Het Franse merk werd opgericht door tennisser René Lacoste, en de krokodil op het logo is wereldwijd herkenbaar. Die sportieve achtergrond proef je terug in de parfums: licht, schoon en makkelijk te dragen. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 30 Lacoste producten, van geuren voor overdag tot verzorging voor onder de douche.
Welke Lacoste producten hebben we?
Het grootste deel van ons aanbod bestaat uit parfum. Bekend is de L.12.12-lijn, vernoemd naar het iconische poloshirt, met onder meer Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, L.12.12 Blanc Eau Intense en de vrouwelijke L.12.12 Rose Eau Intense. Daarnaast vind je L'Homme, Match Point Cologne en het bloemige Touch of Pink. De geuren vallen vooral in de families fris, citrus, bloemig en houtig. Bekijk alle geuren op onze pagina Lacoste parfum, of ga direct naar Lacoste parfum dames voor de damesgeuren.
Welke Lacoste geur geef je cadeau?
Voor een man die van een frisse, verzorgde geur houdt, is een variant uit de L.12.12-lijn een veilige keuze: herkenbaar en geschikt voor elke dag. Voor haar past Touch of Pink of L.12.12 Rose Eau Intense goed bij een vrolijke, sportieve stijl. Twijfel je nog, dan helpt de productvinder je met een paar vragen op weg. Ook in onze cadeau voor hem onder €50 vind je regelmatig iets passends.
Lacoste bestellen bij Cheapcosmetics
Je Lacoste geur bestel je bij ons met een gerust gevoel. Alles wat we verkopen is 100% origineel en komt van erkende Europese distributeurs. Boven de €75 versturen we gratis, betalen kan veilig met iDEAL en andere bekende methodes, en je hebt 14 dagen bedenktijd voor ongeopende producten. Zo kies je zonder risico je nieuwe favoriet.