Korres
18 producten
Op zoek naar Korres? Bij Cheapcosmetics vind je parfum, bad- en lichaamsverzorging en huidverzorging van Korres voor een scherpe prijs. Ontdek favorieten als Mountain Pepper, Black Pepper (U) en Avgoustos. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwKorres€27,99
Normale prijs€40,00-30%€69,98 / 100 ml - SaleNieuw
- UitverkochtNieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwKorres
Korres White Pine Meno-Reverse Ultra-Replenishing Deep Wrinkle Crème40ml
€35,99Normale prijs€60,00-40%€89,98 / 100 ml - SaleNieuw
- UitverkochtNieuw
- SaleNieuwKorres
Korres Golden Krocus Hydra-Filler Plumping Gezichtscrème 50ml
€54,99Normale prijs€72,00-23%€109,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwKorres
Korres Mountain Pepper Eau de Toilette 100ml Spray
€36,99Normale prijs€75,00-50%€36,99 / 100 ml - SaleNieuwKorres
Korres Mountain Pepper Eau de Toilette 50ml Spray
€33,99Normale prijs€46,00-26%€67,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwKorres
Korres Oceanic Amber Eau De Toilette 50ml Spray
€35,99Normale prijs€46,00-21%€71,98 / 100 ml - SaleNieuw
Korres kopen
Korres is een Grieks merk dat zijn wortels heeft in een apotheek in Athene. Het merk werkt graag met ingrediënten uit de Griekse natuur, wat je terugziet in geuren en verzorging met een frisse, mediterrane uitstraling. Bij Cheapcosmetics vind je een mooie selectie van Korres: parfums, producten voor bad en lichaam en enkele huidverzorgingsproducten. Een veelzijdig merk voor wie houdt van natuurlijke sfeer.
Welke Korres producten hebben we?
In ons aanbod vind je onder meer Mountain Pepper, Black Pepper (U), Oceanic Amber en Wild Rose, plus verzorging uit Body Care en Shower Gel. De geuren zijn fris, citrusachtig, groen of houtig, en passen goed bij warme dagen. De Black Pepper-variant is unisex. Naast parfum hebben we producten om je lichaam en huid te verzorgen. Wil je alleen de geuren bekijken, ga dan naar Korres parfum. Meer verzorging vind je bij huidverzorging.
Welk Korres product past bij jou?
Houd je van een frisse, kruidige geur, dan zijn Mountain Pepper en Black Pepper een goede keuze. Wild Rose past bij wie van bloemen houdt, en Oceanic Amber is iets warmer. Wil je je favoriete geur ook onder de douche ruiken, combineer het parfum dan met een douchegel. Voor een compleet verwenpakket kun je zelf een cadeau samenstellen.
Korres bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics zijn alle Korres producten echt, ingekocht via erkende Europese groothandels en distributeurs. Afrekenen kan veilig met iDEAL en andere gangbare opties. Bestel je voor €75 of meer, dan versturen we zonder kosten. Voor ongeopende producten heb je bovendien 14 dagen bedenktijd, dus je kunt in alle rust kiezen.