Guy Laroche
11 producten
Ontdek Guy Laroche bij Cheapcosmetics: originele parfum en bad- en lichaamsverzorging, voordelig geprijsd. Denk aan Drakkar Noir, Fidji en Drakkar Intense. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwGuy Laroche€19,99
Normale prijs€56,00-64%€39,98 / 100 ml - SaleNieuwGuy Laroche
Guy Laroche Fidji Eau De Toilette 100ml Spray
€27,99Normale prijs€91,00-69%€27,99 / 100 ml - SaleNieuwGuy Laroche
Guy Laroche Drakkar Intense Eau de Parfum 50ml Spray
€20,99Normale prijs€50,00-58%€41,98 / 100 ml - SaleNieuwKlassiekerGuy Laroche
Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette 200ml Spray
€26,99Normale prijs€84,00-67%€13,50 / 100 ml - SaleNieuwGuy Laroche
Guy Laroche Fidji Eau De Toilette 50ml Spray
€21,99Normale prijs€48,00-54%€43,98 / 100 ml - SaleNieuwGuy Laroche
Guy Laroche Drakkar Noir Deodorant Spray 150ml
€14,99Normale prijs€21,00-28%€9,99 / 100 ml - SaleNieuwKlassiekerGuy Laroche
Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette 100ml Spray
€20,99Normale prijs€89,00-76%€20,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwGuy Laroche
Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette 30ml Spray
€19,99Normale prijs€35,00-42%€66,63 / 100 ml - SaleNieuwGuy Laroche
Guy Laroche Drakkar Intense Eau de Parfum 100ml Spray
€25,99Normale prijs€60,00-56%€25,99 / 100 ml - SaleNieuwGuy Laroche
Guy Laroche Fidji Eau De Parfum 50ml Spray
€24,99Normale prijs€72,00-65%€49,98 / 100 ml - Nieuw
Guy Laroche kopen
Guy Laroche is een Frans modehuis dat in de parfumwereld vooral bekend is van Drakkar Noir, een herengeur die sinds 1982 een vaste waarde is. Ook voor vrouwen heeft het huis een klassieker in huis met Fidji. Bij Cheapcosmetics vind je parfums van Guy Laroche en enkele producten voor bad en lichaam. Ideaal voor wie houdt van geuren met een lange geschiedenis.
Welke Guy Laroche producten hebben we?
Het zwaartepunt ligt bij Drakkar Noir en de krachtigere variant Drakkar Intense. Daarnaast vind je Fidji voor vrouwen. De geuren in ons aanbod zijn vooral kruidig en houtig, met de typische fougère-structuur en een frisse opening. Naast parfum hebben we ook producten voor onder de douche. Wil je alleen de geuren bekijken, ga dan naar Guy Laroche parfum. Meer tijdloze favorieten vind je bij onze klassiekers.
Welke Guy Laroche geur geef je cadeau?
Voor een man die van een stoere, aromatische geur houdt is Drakkar Noir een cadeau dat bijna nooit misgaat. Wil je iets met meer kracht, kies dan Drakkar Intense. Voor haar is Fidji een elegante keuze. Combineer het parfum met een douchegel of deodorant uit dezelfde lijn, of bekijk onze geschenksets voor hem voor een kant-en-klaar pakket.
Guy Laroche bestellen bij Cheapcosmetics
Ook bij Guy Laroche kun je erop rekenen dat je een origineel product koopt, afkomstig van erkende Europese groothandels. Je rekent veilig af via iDEAL of een alternatief. Verzending is gratis zodra je bestelling €75 of meer bedraagt. Is het parfum nog ongeopend, dan geldt 14 dagen bedenktijd. Zo haal je deze klassieker zonder zorgen in huis.