Elizabeth Taylor
11 producten
Op zoek naar Elizabeth Taylor? Bij Cheapcosmetics vind je parfum en bad- en lichaamsverzorging van Elizabeth Taylor voor een scherpe prijs. Ontdek favorieten als Diamonds & Rubies, Diamonds & Emeralds en Diamonds & Sapphires. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwElizabeth Taylor€22,99
Normale prijs€75,00-69%€22,99 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor Diamonds & Sapphires Eau de Toilette 100ml Spray
€17,99Normale prijs€65,00-72%€17,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor White Diamonds Eau de Toilette 30ml Spray
€27,99Normale prijs€40,00-30%€93,30 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor White Diamonds Lustre Body Mist 236ml
€13,99Normale prijs€30,00-53%€5,93 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor White Diamonds Lichaam Poeder 75g
€22,99Normale prijs€34,00-32%€30,65 / 100 g - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor Diamonds & Rubies Eau de Toilette 50ml Spray
€19,99Normale prijs€54,00-62%€39,98 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor Violet Eyes Eau de Parfum 100ml Spray
€24,99Normale prijs€73,00-65%€24,99 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Body Mist 235ml Spray
€13,99Normale prijs€35,00-60%€5,95 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor Passion Eau de Cologne 118ml Spray
€24,99Normale prijs€42,00-40%€21,18 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor Diamonds & Rubies Eau de Toilette 100ml Spray
€22,99Normale prijs€75,00-69%€22,99 / 100 ml - SaleNieuwElizabeth Taylor
Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Eau de Parfum 100ml Spray
€25,99Normale prijs€51,00-49%€25,99 / 100 ml
Elizabeth Taylor kopen
Filmster Elizabeth Taylor bracht als Hollywoodlegende haar eigen parfumlijn uit, en die geuren zijn tot op vandaag geliefd bij liefhebbers van klassieke damesparfums. White Diamonds geldt als een klassieker onder de damesgeuren. Bij Cheapcosmetics vind je parfums van het merk en enkele producten voor bad en lichaam. Ideaal als je houdt van glamour met een vleugje nostalgie.
Welke Elizabeth Taylor producten hebben we?
In ons assortiment vind je White Diamonds en de daarop voortbouwende lijnen Diamonds & Rubies, Diamonds & Emeralds en Diamonds & Sapphires. Ook Violet Eyes en Passion staan erbij. De geuren zijn overwegend bloemig en zoet, soms met een fruitige of frisse toets. Naast parfum hebben we een paar verzorgingsproducten voor lichaam en douche. Alleen de geuren bekijken? Ga dan naar Elizabeth Taylor parfum.
Welke Elizabeth Taylor geur geef je cadeau?
Voor wie van tijdloos en elegant houdt, is White Diamonds een cadeau dat bijna altijd goed valt. Wil je iets met een eigen kleur, dan zijn de edelsteenvarianten uit de Diamonds-lijn een leuke keuze. Werk je met een vast bedrag, kijk dan bij cadeau voor haar onder €50. Je kunt ook zelf een cadeau samenstellen met een parfum en bijpassende verzorging.
Elizabeth Taylor bestellen bij Cheapcosmetics
Al onze producten zijn 100% origineel: we werken uitsluitend met erkende Europese groothandels. Je betaalt veilig met iDEAL of andere bekende methoden. Gratis verzending krijg je vanaf €75. Daarbij heb je 14 dagen bedenktijd voor producten die nog niet zijn geopend. Zo haal je een klassieker in huis zonder risico.