Dsquared2 parfum
13 producten
Op zoek naar Dsquared2 parfum? Dsquared2 maakt frisse, energieke geuren. Populair zijn onder meer Red Wood, Wood For Him en Wood For Her. Bestel je favoriet, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwDSquared²€41,99
Normale prijs€93,00-54%€41,99 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared2 Wood For Him Eau de Toilette 50ml Spray
€38,99Normale prijs€72,00-45%€77,98 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared² Red Wood Geschenkset 100ml EDT + 150ml Body Lotion
€45,99Normale prijs€93,00-50% - SaleNieuwDSquared²
DSquared² Red Wood Eau de Toilette 50ml Spray
€21,99Normale prijs€76,00-71%€43,98 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared2 Wood For Her Eau de Toilette 50ml Spray
€38,99Normale prijs€72,00-45%€77,98 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared² Green Wood Eau de Toilette 100ml Spray
€35,99Normale prijs€93,00-61%€35,99 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared² Red Wood Eau de Toilette 30ml Spray
€25,99Normale prijs€53,00-50%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared² Red Wood Geschenkset 50ml EDT + 50ml Body Lotion + 50ml Douchegel
€38,99Normale prijs€71,00-45% - SaleNieuwDSquared²
DSquared2 Wood For Him Eau de Toilette 100ml Spray
€56,99Normale prijs€93,00-38%€56,99 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared2 Wood For Her Eau de Toilette 30ml Spray
€37,99Normale prijs€62,00-38%€126,63 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared² Green Wood Eau de Toilette 30ml Spray
€32,99Normale prijs€53,00-37%€109,97 / 100 ml - SaleNieuwDSquared²
DSquared² Red Wood Eau de Toilette 100ml Spray
€36,99Normale prijs€93,00-60%€36,99 / 100 ml - SaleNieuw
Dsquared2 parfum kopen
Dsquared2 is het modelabel van de Canadese tweelingbroers Dean en Dan Caten, met hun thuisbasis in Milaan. Het merk maakt frisse, energieke geuren met een duidelijke knipoog naar de natuur, zoals je ziet aan de namen in de Wood-reeks. Bij Cheapcosmetics vind je Dsquared2 parfum voor vrouwen en mannen, plus een unisex geur, zodat je een moderne designergeur kiest die niet iedereen al draagt.
Welke Dsquared2 parfums hebben we?
We hebben 13 Dsquared2 geuren, verdeeld over Red Wood, Wood For Him, Wood For Her, Green Wood en 2 Wood. De geurfamilies zijn fris, houtig, fruitig en zoet. Wood For Her en Red Wood zijn gemaakt voor vrouwen, terwijl Wood For Him en Green Wood zich richten op mannen. Specifiek voor hem zoeken? Bekijk dan Dsquared2 parfum heren. 2 Wood is een geur die je samen kunt delen; meer van dat soort geuren vind je bij unisex parfum.
Welk Dsquared2 parfum geef je cadeau?
Voor een vrouw die houdt van fruitig en vrolijk is Red Wood een goede keuze, terwijl Wood For Her zachter overkomt. Voor mannen is Green Wood fris en sportief. Weet je het echt niet, dan is 2 Wood handig omdat het voor iedereen geschikt is. Ook leuk: een pakket uit onze geschenksets, of gebruik de productvinder voor persoonlijk advies.
Dsquared2 parfum bestellen bij Cheapcosmetics
Je bestelt bij ons met een gerust gevoel: elk parfum is origineel en wordt ingekocht bij erkende Europese groothandels en distributeurs. Vanaf €75 is de verzending gratis. Je kunt veilig betalen met iDEAL of een andere methode naar keuze, en voor ongeopende producten geldt een bedenktijd van 14 dagen.