DKNY
49 producten
DKNY brengt de energie van New York naar frisse geuren. Denk aan Be Delicious, Be Delicious Fresh Blossom en Golden Delicious. Je kiest uit ruim 40 producten. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry Eau de Parfum 50ml Spray
€31,99Normale prijs€75,00-57%€63,98 / 100 ml - SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- UitverkochtNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Golden Delicious Body Fragrance Mist 250ml Spray
€18,99Normale prijs€21,00-9%€7,60 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Orchard St Eau de Parfum 100ml Spray
€35,99Normale prijs€59,00-39%€35,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Lime Mojito Eau de Toilette 50ml Spray
€28,99Normale prijs€51,00-43%€57,98 / 100 ml - SaleNieuwDKNY
DKNY Be Tempted Eau So Blush Eau de Parfum 100ml Spray
€32,99Normale prijs€104,00-68%€32,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Fresh Blossom Eau de Parfum 100ml Spray
€46,99Normale prijs€98,00-52%€46,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash Fragrance Mist 250ml
€18,99Normale prijs€20,00-5%€7,60 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Orchard St Eau de Parfum 50ml Spray
€26,99Normale prijs€75,00-64%€53,98 / 100 ml - SaleNieuwDKNY
DKNY Be Extra Delicious Eau de Parfum 100ml Spray
€33,99Normale prijs€98,00-65%€33,99 / 100 ml - SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash Eau de Parfum 50ml Spray
€30,99Normale prijs€36,00-13%€61,98 / 100 ml - SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Fresh Blossom Eau de Parfum 50ml Spray
€24,99Normale prijs€75,00-66%€49,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY DKNY Be 100% Delicious Eau de Parfum 100ml Spray
€32,99Normale prijs€98,00-66%€32,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Fragrance Mist 250ml
€18,99Normale prijs€20,00-5%€7,60 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Fresh Blossom Eau de Parfum 30ml Spray
€23,99Normale prijs€57,00-57%€79,97 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY DKNY Be 100% Delicious Eau de Parfum 30ml Spray
€24,99Normale prijs€57,00-56%€83,30 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Bay Breeze Eau de Toilette 50ml Spray
€29,99Normale prijs€75,00-60%€59,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Orchard St Eau de Parfum 30ml Spray
€20,99Normale prijs€57,00-63%€69,97 / 100 ml - SaleNieuw
- UitverkochtNieuw
- SaleNieuwDKNY
DKNY Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Eau de Parfum 50ml Spray
€30,99Normale prijs€66,00-53%€61,98 / 100 ml
DKNY kopen
DKNY, de afkorting van Donna Karan New York, brengt de energie van New York naar frisse geuren. Het merk is vooral bekend van Be Delicious, met de herkenbare flacon in de vorm van een appel, een knipoog naar de bijnaam van de stad. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 40 producten van DKNY. Het grootste deel is parfum, aangevuld met verzorging voor bad en lichaam. Zo combineer je je favoriete geur makkelijk met een bijpassend bodyproduct.
Welke DKNY producten hebben we?
De Be Delicious-familie vormt de kern van ons aanbod: Be Delicious, Be Delicious Fresh Blossom, Be Extra Delicious en Be Delicious Orchard St. Daarnaast hebben we Golden Delicious en Nectar Love. De geurfamilies zijn zoet, fruitig, bloemig en fris. Bekijk alle geuren op DKNY parfum of ga meteen naar DKNY parfum dames. Naast 42 parfums hebben we zeven producten voor bad en lichaam.
Welke DKNY geur geef je cadeau?
Be Delicious is een cadeau waarmee je weinig fout doet: fris, fruitig en geliefd bij veel vrouwen. Houdt ze van bloemige geuren, dan is Be Delicious Fresh Blossom een mooie variant. Golden Delicious is een andere variant uit dezelfde appelfamilie, net als Be Extra Delicious. De appelvormige flacons maken het cadeau extra herkenbaar. Bekijk ook onze geschenksets voor haar voor complete pakketten.
DKNY bestellen bij Cheapcosmetics
Alle producten van DKNY die je bij ons koopt zijn 100% origineel en komen van erkende Europese groothandels en distributeurs. Je betaalt op een veilige manier, onder meer met iDEAL, en gratis verzending krijg je vanaf €75. Dankzij 14 dagen bedenktijd kun je ongeopende producten van DKNY zonder gedoe retourneren.