UitverkochtNieuw
Collistar
102 producten
Collistar brengt Italiaanse huidverzorging en make-up met een wetenschappelijke basis. Denk aan Pure Actives, Impeccabile en Lift HD. Je kiest uit ruim 100 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Pure Active Phyto Keratin Intensive Restructuring Shampoo 250ml
€17,99Normale prijs€20,00-10%€7,20 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Pure Active Hyaluronic Acid Moisturizing Conditioner 200ml
€21,99Normale prijs€29,00-24%€11,00 / 100 ml - NieuwCollistar
Collistar Unico Universal Youth Essence Foundation SPF15 30ml - 1N Ivory
€26,99€89,97 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Rigenera Notte Anti-Wrinkle Repairing Nachtcrème 50ml
€43,99Normale prijs€90,00-51%€87,98 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Futura Revitalizing Eye & Lip Contour Cream 15ml
€36,99Normale prijs€72,00-48%€246,60 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Uomo Anti-Wrinkle Revitalizing Gezichtscrème 50ml
€36,99Normale prijs€51,00-27%€73,98 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar LIFT HD+ Concealer 4ml - 3 Naturale
€22,99Normale prijs€28,00-17%€574,75 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Impeccabile Stick Concealer 4ml - 1 Ivory
€21,99Normale prijs€35,00-37%€549,75 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Professional Oogpotlood 1.2g - 08 Cobalt Blue
€19,99Normale prijs€21,00-4%€1.665,83 / 100 g - Nieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Volume Lip Gloss 7ml - 200 Cherry Mars
€18,99Normale prijs€21,00-9%€271,29 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Make-Up Removing Reinigingsbalsem 100ml
€21,99Normale prijs€29,00-24%€21,99 / 100 ml - NieuwCollistar
Collistar Smart Sun Protection Super Tanning Concentrated Ointment SPF10 150ml
€25,99€17,33 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Anti-Pollution BB Cream SPF30 50ml - 3 Deep
€26,99Normale prijs€44,00-38%€53,98 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Professional Oogpotlood 1.2g - 16 Blu Shanghai
€19,99Normale prijs€29,00-31%€1.665,83 / 100 g - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Pure Active Phyto Keratin Haarolie 100ml
€22,99Normale prijs€30,00-23%€22,99 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Two-Phase Make-Up Removing Solution 200ml
€21,99Normale prijs€28,00-21%€11,00 / 100 ml