SaleNieuw
Collistar
102 producten
Collistar brengt Italiaanse huidverzorging en make-up met een wetenschappelijke basis. Denk aan Pure Actives, Impeccabile en Lift HD. Je kiest uit ruim 100 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwCollistar
Collistar Professional Oogpotlood 1.2g - 07 Golden Brown
€19,99Normale prijs€21,00-4%€1.665,83 / 100 g - SaleNieuwCollistar
Collistar Man Attivi Puri Eye Contour Hyaluronic Acid + Caffeine Eye Cream 15ml
€26,99Normale prijs€51,00-47%€179,93 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Especial Cuerpo Perfecto Crema Fundente Sublime 400ml
€37,99Normale prijs€60,00-36%€9,50 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Rossetto Puro Lippenbalsem 3ml - 000 Universale
€19,99Normale prijs€39,00-48%€666,33 / 100 ml - SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Rigenera Anti-Wrinkle Plumping Lip Treatment 15ml
€31,99Normale prijs€58,00-44%€213,27 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Attivi Puri Retinol + Phlorentin Crème 50ml
€33,99Normale prijs€66,00-48%€67,98 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Lift HD+ Lifting Eye Contour Cream 15ml
€35,99Normale prijs€69,00-47%€239,93 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Rossetto Puro Lipstick 3.5ml - 112 Iris Fiorentino
€21,99Normale prijs€36,00-38%€628,29 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Pure Active Hyaluronic Acid Moisturizing Shampoo 250ml
€18,99Normale prijs€19,00-0%€7,60 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Pure Active Illuminating Revitalizing Vitamin C Haarmasker 200ml
€22,99Normale prijs€34,00-32%€11,50 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Uomo Face & Eye Gel 24HRS Oil Free Moisturizer 80ml
€28,99Normale prijs€34,00-14%€36,24 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwCollistar
Collistar Attivi Puri Hyaluronic + Polyglutamic Acid 30ml
€33,99Normale prijs€60,00-43%€113,30 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Attivi Puri Vitamin C + Alpha-Arbutin Gezicht Serum 30ml
€32,99Normale prijs€61,00-45%€109,97 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Ultra Protection Tanning Cream voor het Gezicht en Lichaam SPF30 150ml
€24,99Normale prijs€34,00-26%€16,66 / 100 ml