Calvin Klein
79 producten
Calvin Klein staat voor minimalistische, frisse en tijdloze geuren. Populair zijn onder meer Obsession, Eternity en Euphoria. Je kiest uit ruim 70 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwCalvin Klein€39,99
Normale prijs€107,00-62%€39,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Obsession Eau de Toilette 200ml Spray
€40,99Normale prijs€114,00-64%€20,50 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK One Shock Eau de toilette 100ml Spray
€26,99Normale prijs€69,00-60%€26,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK Be Eau De Toilette 200ml Spray
€32,99Normale prijs€94,00-64%€16,50 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Air for Women Eau de Parfum 100ml Spray
€28,99Normale prijs€89,00-67%€28,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Obsession Night Eau de Toilette 125ml Spray
€29,99Normale prijs€75,00-60%€23,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Euphoria Eau de Parfum 100ml Spray
€59,99Normale prijs€116,00-48%€59,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Obsession After Shave Splash 125ml
€24,99Normale prijs€56,00-55%€19,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK Free Eau De Toilette 50ml Spray
€22,99Normale prijs€59,00-61%€45,98 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein IN2U Eau de Toilette 150ml Spray
€29,99Normale prijs€80,00-62%€19,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Escape Eau de Parfum 100ml Spray
€31,99Normale prijs€98,00-67%€31,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK All Eau de Toilette 200ml Spray
€35,99Normale prijs€92,00-60%€18,00 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Aqua Eau de Toilette 50ml Spray
€23,99Normale prijs€56,00-57%€47,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Beauty Eau de Parfum 100ml Spray
€33,99Normale prijs€116,00-70%€33,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Aftershave 100ml Splash
€25,99Normale prijs€60,00-56%€25,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette 50ml Spray
€26,99Normale prijs€70,00-61%€53,98 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Cologne Eau de Toilette 50ml Spray
€32,99Normale prijs€60,00-45%€65,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK Everyone Eau de Toilette 100ml Spray
€27,99Normale prijs€92,00-69%€27,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Aqua Eau de Toilette 20ml Spray
€18,99Normale prijs€28,00-32%€94,95 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Moment Eau de Parfum 100ml Spray
€33,99Normale prijs€118,00-71%€33,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Obsession Eau de Parfum 100ml Spray
€27,99Normale prijs€108,00-74%€27,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Flame Eau de Parfum 50ml Spray
€25,99Normale prijs€73,00-64%€51,98 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK Man Eau de Toilette 100ml Spray
€29,99Normale prijs€87,00-65%€29,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Air for Men Eau de Toilette 100ml Spray
€27,99Normale prijs€84,00-66%€27,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Sheer Beauty Eau de Toilette 100ml Spray
€34,99Normale prijs€87,00-59%€34,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein My Euphoria Eau de Parfum 30ml Spray
€27,99Normale prijs€48,00-41%€93,30 / 100 ml - SaleNieuwKlassiekerCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Eau de Toilette 50ml Spray
€37,99Normale prijs€75,00-49%€75,98 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein IN2U Eau de Toilette 100ml Spray
€24,99Normale prijs€69,00-63%€24,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwKlassiekerCalvin Klein
Calvin Klein Obsession Eau de Parfum 30ml Spray
€28,99Normale prijs€54,00-46%€96,63 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK One Geschenkset 100ml EDT + 150ml Deodorant Spray
€36,99Normale prijs€76,00-51% - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK IN2U Her Eau de Toilette 50ml Spray
€19,99Normale prijs€44,00-54%€39,98 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK One Gold Eau de Toilette 100ml Spray
€25,99Normale prijs€66,00-60%€25,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK Everyone Eau de Toilette 200ml Spray
€36,99Normale prijs€83,00-55%€18,50 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Beauty Eau de Parfum 50ml Spray
€28,99Normale prijs€80,00-63%€57,98 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK One Shock Eau de toilette 200ml Spray
€29,99Normale prijs€92,00-67%€15,00 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein CK All Eau de Toilette 100ml Spray
€26,99Normale prijs€59,00-54%€26,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette 20ml Travel Spray
€14,99Normale prijs€32,00-53%€74,95 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Moment Eau de Parfum 30ml Spray
€21,99Normale prijs€46,00-52%€73,30 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Cologne Eau de Toilette 100ml Spray
€25,99Normale prijs€99,00-73%€25,99 / 100 ml - SaleNieuwKlassiekerCalvin Klein
Calvin Klein CK One Eau de Toilette 50ml Spray
€24,99Normale prijs€44,00-43%€49,98 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Eternity Aqua Eau de Toilette 100ml Spray
€29,99Normale prijs€75,00-60%€29,99 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Obsession Eau de Toilette 125ml Spray
€25,99Normale prijs€101,00-74%€20,79 / 100 ml - SaleNieuwCalvin Klein
Calvin Klein Contradiction Eau de Parfum 100ml Spray
€30,99Normale prijs€92,00-66%€30,99 / 100 ml
Calvin Klein kopen
Calvin Klein staat voor minimalistische, frisse en tijdloze geuren. Het Amerikaanse merk schreef parfumgeschiedenis met CK One, een van de eerste grote unisexgeuren, en met klassiekers als Obsession en Eternity. Strakke flacons en een heldere stijl maken Calvin Klein herkenbaar. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 70 producten van het merk, van parfum tot verzorging. Of je nu een tijdloze klassieker zoekt of een nieuwere geur wilt ontdekken, de keuze is groot.
Welke Calvin Klein producten hebben we?
In ons aanbod staan onder meer CK One, Obsession, Eternity, Eternity Flame, Euphoria en IN2U. De geurfamilies zijn fris, zoet, bloemig en houtig, dus je vindt zowel lichte daggeuren als warmere avondgeuren. Bekijk alle geuren op Calvin Klein parfum of kies direct voor Calvin Klein parfum heren. Naast 67 parfums hebben we elf producten voor bad en lichaam en een product voor het haar.
Welke Calvin Klein geur geef je cadeau?
CK One is een veilige keuze als je niet weet of iemand van mannelijke of vrouwelijke geuren houdt: hij is bedoeld voor iedereen. Voor een romantische klassieker kun je kiezen uit de Eternity-familie. Euphoria past bij wie van een warmere, vrouwelijke geur houdt. Zoek je meer geuren die voor iedereen geschikt zijn, kijk dan bij unisex parfum.
Calvin Klein bestellen bij Cheapcosmetics
Wat je van Calvin Klein bij Cheapcosmetics bestelt, is gegarandeerd origineel: we kopen alleen in bij erkende distributeurs in Europa. Veilig afrekenen kan met iDEAL en diverse andere betaalmethoden, en vanaf €75 is de verzending gratis. Heb je spijt van je keuze, dan kun je een ongeopend product van Calvin Klein terugsturen dankzij 14 dagen bedenktijd.