Britney Spears
22 producten
Britney Spears is bekend om de populaire Fantasy-geuren. Populair zijn onder meer Fantasy, Believe en Blissful Fantasy. Je kiest uit ruim 20 producten. Bestel je favorieten, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwBritney Spears€24,99
Normale prijs€30,00-16%€24,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Naked Fantasy Eau de Toilette 100ml Spray
€24,99Normale prijs€51,00-51%€24,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Fantasy Eau de Parfum 100ml Spray
€24,99Normale prijs€59,00-57%€24,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Prerogative Fragrance Body Mist 236ml Spray
€13,99Normale prijs€17,00-17%€5,93 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Fantasy Eau de Parfum 30ml Spray
€22,99Normale prijs€36,00-36%€76,63 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Fantasy Eau de Parfum 15ml Spray
€16,99Normale prijs€21,00-19%€113,27 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Believe Eau de Parfum 30ml Spray
€15,99Normale prijs€36,00-55%€53,30 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Believe Eau de Parfum 100ml Spray
€25,99Normale prijs€59,00-55%€25,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Curious Fine Geur Mist 236ml Spray
€12,99Normale prijs€17,00-23%€5,50 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Blissful Fantasy Eau de Toilette 30ml Spray
€20,99Normale prijs€32,00-34%€69,97 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Blissful Fantasy Eau de Toilette 100ml Spray
€22,99Normale prijs€51,00-54%€22,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Hidden Fantasy Eau de Parfum 100ml Spray
€21,99Normale prijs€59,00-62%€21,99 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Curious Eau de Parfum 100ml Spray
€22,99Normale prijs€59,00-61%€22,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Island Fantasy Bodymist 235ml Spray
€12,99Normale prijs€17,00-23%€5,53 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Fantasy Fragrance Mist 236ml
€13,99Normale prijs€16,00-12%€5,93 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Jungle Fantasy Eau de Toilette 100ml Spray
€23,99Normale prijs€51,00-52%€23,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Fantasy Sheer Eau de Toilette 100ml Spray
€25,99Normale prijs€29,00-10%€25,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Midnight Fantasy Eau de Parfum 50ml Spray
€21,99Normale prijs€47,00-53%€43,98 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Midnight Fantasy Eau de Parfum 100ml Spray
€24,99Normale prijs€59,00-57%€24,99 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Fantasy Eau de Parfum 50ml Spray
€21,99Normale prijs€47,00-53%€43,98 / 100 ml - SaleNieuwBritney Spears
Britney Spears Midnight Fantasy Fragrance Mist 236ml
€14,99Normale prijs€17,00-11%€6,35 / 100 ml
Britney Spears kopen
Britney Spears is niet alleen een popicoon, ze is ook bekend om de populaire Fantasy-geuren. Fantasy, met zijn opvallende flacon, groeide uit tot een van de bekendste celebritygeuren en kreeg in de loop der jaren veel varianten. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 20 producten van Britney Spears, vooral parfum, aangevuld met verzorging voor bad en lichaam. Fans van haar muziek en liefhebbers van zoete geuren komen hier allebei aan hun trekken.
Welke Britney Spears geuren hebben we?
Naast de originele Fantasy hebben we onder meer Midnight Fantasy, Blissful Fantasy en Festive Fantasy. Buiten de Fantasy-familie zijn Believe en Curious verkrijgbaar. De geurfamilies zijn zoet, fruitig, bloemig en gourmand, dus verwacht vooral vrolijke, vrouwelijke geuren. Bekijk ze allemaal op Britney Spears parfum. Daarnaast hebben we vijf producten voor bad en lichaam, handig om je geur aan te vullen.
Welke Britney Spears geur geef je cadeau?
Twijfel je, dan is de originele Fantasy een veilige keuze: zoet, speels en geliefd bij een breed publiek. Wil je iets met een avondgevoel, kies dan Midnight Fantasy. Curious is een goede optie voor wie van bloemig houdt. De geuren zijn toegankelijk en passen daardoor makkelijk in een cadeaubudget. Kijk voor meer ideeën bij cadeau voor haar onder €50 of stel zelf een cadeau samen.
Britney Spears bestellen bij Cheapcosmetics
Elk artikel van Britney Spears in onze winkel is origineel en ingekocht via erkende Europese distributeurs. Je rekent veilig af met iDEAL of een andere betaalmethode, en de verzending is kosteloos zodra je bestelling €75 of meer bedraagt. Voor ongeopende producten van Britney Spears geldt 14 dagen bedenktijd.