Baldessarini
22 producten
Baldessarini maakt elegante herengeuren met een klassieke uitstraling. Ontdek favorieten als Uomo, Signature en Ambré. Je kiest uit ruim 20 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwBaldessarini€43,99
Normale prijs€72,00-38%€87,98 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Uomo Mare Eau de Toilette 30ml Spray
€32,99Normale prijs€40,00-17%€109,97 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Eau de Cologne 50ml Spray Concentrate
€35,99Normale prijs€62,00-41%€71,98 / 100 ml - Nieuw
- UitverkochtNieuwBaldessarini
Baldessarini Cool Force Eau de Toilette 50ml Spray
€37,99Normale prijs€68,00-44%€75,98 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Ambré Eau de Toilette 50ml Spray
€32,99Normale prijs€52,00-36%€65,98 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Uomo Eau de Toilette 90ml Spray
€38,99Normale prijs€78,00-50%€43,32 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Signature Eau de Toilette 90ml Spray
€38,99Normale prijs€78,00-50%€43,32 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Bella Absolu Eau de Parfum 50ml Spray
€41,99Normale prijs€78,00-46%€83,98 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Ambré Eau Fraîche Eau de Toilette 50ml Spray
€24,99Normale prijs€58,00-56%€49,98 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Uomo Eau de Toilette 50ml Spray
€38,99Normale prijs€60,00-35%€77,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Bella Eau de Parfum 30ml Spray
€32,99Normale prijs€45,00-26%€109,97 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Bella Eau de Parfum 50ml Spray
€38,99Normale prijs€65,00-40%€77,98 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Signature Eau de Toilette 50ml Spray
€30,99Normale prijs€34,00-8%€61,98 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Bella Lilac Diamond Eau de Parfum 30ml Spray
€33,99Normale prijs€51,00-33%€113,30 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Ambré Eau De Toilette 90ml Spray
€40,99Normale prijs€68,00-39%€45,54 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Black Eau de Toilette 75ml Spray
€27,99Normale prijs€72,00-61%€37,32 / 100 ml - SaleNieuwBaldessarini
Baldessarini Ambré Eau Fraîche Eau de Toilette 90ml Spray
€30,99Normale prijs€89,00-65%€34,43 / 100 ml
Baldessarini kopen
Baldessarini maakt elegante herengeuren met een klassieke uitstraling. De parfums passen bij mannen die houden van verzorgde kleding en een stijlvolle, niet te opdringerige geur. Toch heeft het merk ook een paar geuren voor vrouwen in de collectie, met dezelfde verzorgde uitstraling. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 20 producten van Baldessarini, vrijwel allemaal parfum.
Welke Baldessarini geuren hebben we?
Voor mannen zijn er Uomo, Signature, Ambré en Ambré Eau Fraîche, de lichtere variant van Ambré. Voor vrouwen hebben we Bella en Bella Lilac Diamond. De geurfamilies variëren van fris en aquatisch tot fruitig en bloemig. Bekijk alle geuren op Baldessarini parfum of ga meteen naar Baldessarini parfum heren. Daarnaast is er een product voor bad en lichaam, handig als aanvulling op je geur.
Welke Baldessarini geur geef je cadeau?
Zoek je een geur voor een man met een klassieke smaak, dan is Ambré een sterke keuze. Wil je iets lichters dat ook in de zomer prettig is, kies dan voor Ambré Eau Fraîche. Uomo en Signature passen bij iemand die van een verzorgde, zakelijke uitstraling houdt. Voor haar is Bella een mooie optie. Meer ideeën vind je bij cadeau voor hem onder €50.
Baldessarini bestellen bij Cheapcosmetics
Elk artikel van Baldessarini in onze winkel is origineel en ingekocht via erkende Europese distributeurs. Je kunt veilig betalen met iDEAL of een andere bekende betaalmethode, en de verzending is kosteloos zodra je bestelling €75 of meer bedraagt. Heb je spijt van je keuze, dan kun je een ongeopend product van Baldessarini terugsturen dankzij 14 dagen bedenktijd.