Alfaparf Milano
10 producten
Ontdek Alfaparf Milano bij Cheapcosmetics: originele haarverzorging, voordelig geprijsd. Ontdek favorieten als Lisse Design Keratin Therapy, Semi Di Lino Diamond en Semi Di Lino Curls. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- NieuwAlfaparf Milano€19,99€8,00 / 100 ml
- SaleNieuwAlfaparf Milano
Alfaparf Semi Di Lino Diamond Normal Hair Illuminating Masker 200ml
€19,99Normale prijs€27,00-25%€10,00 / 100 ml - SaleNieuwAlfaparf Milano
Alfaparf Semi di Lino Curl Multi-benefit Hair Oil 100ml
€24,99Normale prijs€30,00-16%€24,99 / 100 ml - SaleNieuwAlfaparf Milano
Alfaparf Milano Semi Di Lino Scalp Rebalance Balancing Low Shampoo 250ml
€17,99Normale prijs€24,00-25%€7,20 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwAlfaparf Milano
Alfaparf Semi Di Lino Sublime Detoxifying Mud Masker 500ml
€25,99Normale prijs€44,00-40%€5,20 / 100 ml - SaleNieuwAlfaparf Milano
Alfaparf Semi Di Lino Curls Enhancing Masker 200ml
€20,99Normale prijs€22,00-4%€10,50 / 100 ml - SaleNieuwAlfaparf Milano
Alfaparf Semi Di Lino Volume Fine Hair Volumizing Mousse Conditioner 200ml
€18,99Normale prijs€21,00-9%€9,50 / 100 ml - SaleNieuwAlfaparf Milano
Alfaparf Semi Di Lino Dandruff Scalp Rebalance Gentle Exfoliating Scrub 150ml
€20,99Normale prijs€24,00-12%€13,99 / 100 ml
Alfaparf Milano kopen
Alfaparf Milano is een merk voor haarverzorging met een duidelijke salonachtergrond. De producten zijn gemaakt voor verschillende haartypes en haarwensen, van glans tot volume en krullen. Bij Cheapcosmetics hebben we 10 producten van het merk, allemaal geschikt voor zowel vrouwen als mannen.
Welke Alfaparf Milano producten hebben we?
Het grootste deel komt uit de serie Semi Di Lino, met varianten als Diamond voor glans, Curls voor krullend haar, Sublime en Volume. Daarnaast vind je Lisse Design Keratin Therapy, bedoeld voor wie zijn haar soepel en glad wil houden. Meer merken en producten voor je haar vind je in onze categorie haarverzorging.
Welk Alfaparf product past bij jouw haar?
Heb je krullen, kies dan voor Semi Di Lino Curls. Dof haar knapt op van Diamond, terwijl fijn haar baat heeft bij Volume. Weet je niet zeker wat je nodig hebt, stel je vraag dan via contact.
Alfaparf Milano bestellen bij Cheapcosmetics
Of je nu één of meerdere producten van Alfaparf Milano kiest: alles is 100% origineel en geleverd door erkende Europese groothandels. Ook voor Alfaparf Milano geldt: veilig betalen met iDEAL of een andere methode, en gratis verzending zodra je bestelling €75 of meer is. Bedenk je je, dan stuur je ongeopende artikelen van Alfaparf Milano terug tijdens de bedenktijd van 14 dagen.