Giorgio Beverly Hills parfum dames
8 producten
Ontdek Giorgio Beverly Hills parfum dames bij Cheapcosmetics: originele geuren van Giorgio Beverly Hills, voordelig geprijsd. Denk aan Giorgio Yellow, Ocean Dream en Red. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis. Of bekijk al onze Giorgio Beverly Hills parfums.
- SaleNieuwGiorgio Beverly Hills€22,99
Normale prijs€28,00-17%€25,54 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Beverly Hills
Giorgio Beverly Hills Giorgio Yellow Eau de Toilette 30ml Spray
€17,99Normale prijs€30,00-40%€59,97 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Beverly Hills
Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Eau de Toilette 15ml Spray
€13,99Normale prijs€14,00-0%€93,27 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Beverly Hills
Giorgio Beverly Hills Red Eau de Toilette 90ml Spray
€30,99Normale prijs€77,00-59%€34,43 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Beverly Hills
Giorgio Beverly Hills Giorgio Yellow Eau de Toilette 90ml Spray
€26,99Normale prijs€65,00-58%€29,99 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Beverly Hills
Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Eau de Toilette 90ml Spray
€25,99Normale prijs€56,00-53%€28,88 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Beverly Hills
Giorgio Beverly Hills Giorgio Yellow Eau de Toilette 50ml Spray
€23,99Normale prijs€51,00-52%€47,98 / 100 ml - SaleNieuwGiorgio Beverly Hills
Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Eau de Parfum 3.5ml
€17,99Normale prijs€35,00-48%€514,00 / 100 ml
Giorgio Beverly Hills parfum dames kopen
Voor vrouwen die houden van glamour en uitgesproken geuren is Giorgio Beverly Hills een bekende naam. Het merk ontstond als boetiek aan Rodeo Drive en bracht geuren met echte Hollywood-allure. Bij Cheapcosmetics vind je een selectie speciaal voor dames.
Welke damesgeuren van Giorgio Beverly Hills hebben we?
We hebben acht damesparfums uit de lijnen Giorgio Yellow, Ocean Dream, G en Red. Giorgio Yellow is de iconische klassieker, Ocean Dream lichter en frisser. Zoek je ook een herengeur, kijk dan bij Giorgio Beverly Hills parfum. Meer merken vind je bij damesparfum.
Welke Giorgio damesgeur geef je cadeau?
Voor een liefhebber van klassieke parfums is Giorgio Yellow een mooie keuze. Houdt ze van luchtig, kies dan Ocean Dream. Met een budget kun je kijken bij cadeau voor haar onder €50.
Giorgio damesparfum bestellen bij Cheapcosmetics
Bij ons is elk parfum origineel en ingekocht via erkende Europese groothandels. Vanaf €75 verzenden we gratis, je betaalt veilig met iDEAL en ongeopende producten mag je tot 14 dagen na ontvangst retourneren.