Xerjoff
45 producten
Xerjoff is het Italiaanse niche parfumhuis met luxe, kostbare ingrediënten. Denk aan 1888, Gran Ballo en Accento. Je kiest uit ruim 40 producten. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Casamorati 1888 Fiore Dulivo Eau De Parfum 30ml Spray
€88,99Normale prijs€113,00-21%€296,63 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Fiore d`Ulivo Eau de Parfum 100ml Spray
€165,99Normale prijs€336,00-50%€165,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Casamorati 1888 Quattro Pizzi Eau de Parfum 100ml Spray
€200,99Normale prijs€306,00-34%€200,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Shooting Stars Red Hoba Eau de Parfum 100ml Spray
€367,99Normale prijs€428,00-14%€367,99 / 100 ml - SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Shooting Stars Uden Eau de Parfum 50ml Spray
€184,99Normale prijs€334,00-44%€369,98 / 100 ml - SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Cruz del Sur I Eau de Parfum 50ml Spray
€152,99Normale prijs€203,00-24%€305,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Cruz del Sur II Eau de Parfum 50ml Spray
€219,99Normale prijs€286,00-23%€439,98 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwXerjoff
Xerjoff 17/17 Symphonium Eau de Parfum 50ml Spray
€313,99Normale prijs€400,00-21%€627,98 / 100 ml - SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Shooting Stars Nio Eau de Parfum 50ml Spray
€178,99Normale prijs€286,00-37%€357,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwXerjoff
Xerjoff K'Brigde Club Eau de Parfum 50ml Spray
€135,99Normale prijs€189,00-28%€271,98 / 100 ml - SaleNieuwXerjoff
Xerjoff Gran Ballo Eau de Parfum 100ml Spray
€163,99Normale prijs€336,00-51%€163,99 / 100 ml - SaleNieuw
Xerjoff kopen
Xerjoff is het Italiaanse nichehuis uit Turijn dat luxe parfums maakt met kostbare ingrediënten. De geuren zijn rijk, verfijnd en worden gepresenteerd in opvallende flacons, waardoor Xerjoff een vaste naam is onder liefhebbers van niche. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 40 producten van Xerjoff, met vooral parfums en een product voor bad en lichaam. Een merk voor wie bereid is te investeren in een geur die echt bijzonder is.
Welke Xerjoff producten hebben we?
Ons aanbod omvat geuren uit verschillende collecties, zoals 1888, Gran Ballo, Accento, Erba Pura, Regio en Casamorati 1888 Levar Del Sole. Erba Pura en Accento zijn bekende namen binnen het huis. De geurfamilies lopen van bloemig en fruitig tot zoet en kruidig, dus er is voor elke liefhebber iets te vinden. Bekijk alle geuren op Xerjoff parfum. Op de productpagina's staan per geur de concentratie en de inhoud.
Welke Xerjoff geur geef je cadeau?
Een Xerjoff parfum is een cadeau voor een echte geurliefhebber. Erba Pura is een populaire keuze voor wie van fruitig en zoet houdt, terwijl Accento past bij liefhebbers van een bloemige, verfijnde geur. Weet je niet goed wat de ontvanger mooi vindt, kies dan voor een unisexgeur uit ons aanbod unisex parfum, of bekijk de luxe parfumcadeaus.
Xerjoff bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics bestel je Xerjoff met de zekerheid van een 100% origineel parfum: we kopen alleen in bij erkende Europese groothandels en distributeurs. IDEAL en andere veilige betaalmethoden staan voor je klaar, bij €75 of meer zijn de verzendkosten voor onze rekening en op wat nog in de verpakking zit heb je 14 dagen bedenktijd. Zo bestel je een kostbare Xerjoff geur met de rust die erbij hoort.