UitverkochtNieuw
Wella
79 producten
Wella is het professionele haarmerk dat kappers wereldwijd gebruiken. Denk aan Invigo, System Professional en EIMI. Je kiest uit ruim 70 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuw
- Nieuw
- Nieuw
- NieuwWella
Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Leave-In Spray 95ml
€54,99€57,88 / 100 ml - Nieuw
- UitverkochtNieuwWella
Wella Welloxon Perfect Developer 1000ml - 9% 30 Vol.
€23,99Normale prijs€29,00-17%€2,40 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwWella
Wella Invigo Nutri Enrich Deep Nourishing Haarmasker 150ml
€22,99Normale prijs€23,00-0%€15,33 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- NieuwWella
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Shampoo 1000ml - Voor Grof Haar
€27,99€2,80 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw