SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155ml €30,99 Normale prijs€34,00 -8%€19,99 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.3 Plus Complete Repair Treatment 100ml €29,99 Normale prijs€39,00 -23%€29,99 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000ml €75,99 Normale prijs€119,00 -36%€7,60 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo 250ml €22,99 Normale prijs€36,00 -36%€9,20 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.4p Blonde Enhancer Toning Shampoo 1000ml €65,99 Normale prijs€106,00 -37%€6,60 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000ml €75,99 Normale prijs€106,00 -28%€7,60 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml €25,99 Normale prijs€36,00 -27%€10,40 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.5p Blonde Enhancer Toning Conditioner 1000ml €65,99 Normale prijs€107,00 -38%€6,60 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex No.9 Bond Protector Nourishing Haarserum 90ml €25,99 Normale prijs€34,00 -23%€28,88 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen OlaplexOlaplex Weightless Nourishing Masker 200ml €34,99 Normale prijs€47,00 -25%€17,50 / 100 ml