Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Anti Chute Intense Strengthening Treatment Anti-Hair Loss 100ml €36,99€36,99 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Anti-Yellowing-Gray Blonde Hair Shampoo 400ml - With Centaury €22,99€5,75 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Anti-Yellowing-Gray Or Silver Blonde Hair Conditioner 150ml - With Centaury €19,99€13,33 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Brightening Blonde Hair Shampoo 200ml - With Chamomile €18,99€9,50 / 100 ml
UitverkochtNieuw KloraneKlorane Camomile Conditioner Balm 200ml - For Blonde Hair €19,99€10,00 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Dry Shampoo With Oat Milk 50ml - Voor Bruin/Donker Haar €14,99€29,98 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk Spray 150ml €18,99€12,66 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Nourishing Mango Conditioner 200ml - Voor Droog Haag €21,99€11,00 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Nourishing Shampoo with Mango 400ml - Droog Haar €25,99€6,50 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Quinine & Organic Edelweiss Conditioner 200ml - Tegen Haaruitval €21,99€11,00 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen KloraneKlorane Ultra-Gentle Oat Milk Shampoo 400ml - Ages 3+ €25,99€6,50 / 100 ml