SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Ange des Vinges Eau de Parfum 50ml Spray €34,99 Normale prijs€35,00 -0%€69,98 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Beauty Elixir 100ml €41,99 Normale prijs€45,00 -6%€41,99 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Diepreinigende Exfoliator 75ml €21,99 Normale prijs€28,00 -21%€29,32 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Firming Solution Geschenkset 50ml Resveratrol Lift Cashmere Cream + 15ml Resveratrol Lift Nachtcrème + 5ml Resveratrol Oogcrème €51,99
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Gentle Buffing Cream 75ml €21,99 Normale prijs€28,00 -21%€29,32 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Thé Des Vignes Geschenkset 30ml Hand & Nagel Repairing Crème + 4.5g Lip Conditioner €16,99
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Thé Des Vignes Geschenkset 50ml Fresh Fragrance + 50ml Shower gel + 30ml Hand- en nagelcrème €36,99 Normale prijs€42,00 -11%
Nieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie The Mini Icons Geschenkset 30ml Beauty Elixir + 15ml Instant Detox Masker €25,99
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Vinoclean Instant Schuimende Reiniger 150ml €19,99 Normale prijs€21,00 -4%€13,33 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Vinoclean Moisturizing Toner 400ml €31,99 Normale prijs€33,00 -3%€8,00 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie VinoHydra Hyaluronic Serum 30ml €34,99 Normale prijs€35,00 -0%€116,63 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie VinoHydra Le Duo Hydration Moisturizing Duo Geschenkset 60ml Vinohydra Sorbet Moisturiser + 30ml Vinohydra Gel Cleanser €27,99
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Vinopure Purifying Toner 400ml €34,99 Normale prijs€35,00 -0%€8,75 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen CaudalieCaudalie Vinosun Invisible High Protection Spray SPF50 150ml €23,99 Normale prijs€39,00 -38%€15,99 / 100 ml