Nieuw Snel toevoegen GoldwellGoldwell Elumen Pure SB@10 High-Performance Haarverf 200ml - Copper €28,99€14,50 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen GoldwellGoldwell Stylesign Blowout & Texture Spray 200ml Hold 2/5 €25,99€13,00 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen GoldwellGoldwell StyleSign Heat Styling Straightening Balm 100ml - 2 Hold €25,99€25,99 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen GoldwellGoldwell Stylesign Mattifying Paste 100ml Hold 3/5 €25,99€25,99 / 100 ml
SaleNieuw Snel toevoegen GoldwellGoldwell Topchic 9% 30Vol Cream Developer Lotion 946ml €13,99 Normale prijs€14,00 -0%€1,48 / 100 ml
Nieuw Snel toevoegen GoldwellGoldwell TopChic Permanent Hair Color 12% 40 Vol. Cream Developer Lotion 946ml €13,99€1,48 / 100 ml