Trussardi parfum
26 producten
Op zoek naar Trussardi parfum? Trussardi brengt Italiaanse elegantie naar moderne geuren. Denk aan Pure Jasmine, Delicate Rose en Sound of Donna. Je kiest uit ruim 20 producten. Bestel je favoriet, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwTrussardi€33,99
Normale prijs€76,00-55%€67,98 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Delicate Rose Eau de Toilette 100ml Spray
€40,99Normale prijs€111,00-63%€40,99 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Sound of Donna Eau de Parfum 100ml Spray
€42,99Normale prijs€112,00-61%€42,99 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi My Land Eau de Toilette 50ml Spray
€34,99Normale prijs€79,00-55%€69,98 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Donna Eau de Toilette 100ml Spray
€42,99Normale prijs€107,00-59%€42,99 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Sound of Donna Eau de Parfum 30ml Spray
€25,99Normale prijs€62,00-58%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Black Extreme Eau de Toilette 100ml Spray
€43,99Normale prijs€111,00-60%€43,99 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwTrussardi
Trussardi Uomo 2011 Eau de Toilette 30ml Spray
€26,99Normale prijs€54,00-50%€89,97 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Walking On Via Fiori Oscuri Eau de Parfum 100ml Spray
€108,99Normale prijs€200,00-45%€108,99 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Pure Jasmine Eau de Parfum 30ml Spray
€30,99Normale prijs€69,00-55%€103,30 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwTrussardi
Trussardi Riflesso Blue Vibe Eau de Toilette 30ml Spray
€32,99Normale prijs€53,00-37%€109,97 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Pure Jasmine Eau de Parfum 90ml Spray
€47,99Normale prijs€104,00-53%€53,32 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi The Italian Artists of Via Solferino Eau de Parfum 100ml Spray
€102,99Normale prijs€200,00-48%€102,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwTrussardi
Trussardi Uomo 2011 Eau de Toilette 50ml Spray
€38,99Normale prijs€80,00-51%€77,98 / 100 ml - UitverkochtNieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwTrussardi
Trussardi Ruby Red Eau de Parfum 90ml Spray
€49,99Normale prijs€110,00-54%€55,54 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Walking in Porta Venezia Eau de Parfum 100ml Spray
€63,99Normale prijs€200,00-68%€63,99 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi My Land Eau de Toilette 30ml Spray
€25,99Normale prijs€56,00-53%€86,63 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwTrussardi
Trussardi Riflesso Blue Vibe Eau de Toilette 50ml Spray
€40,99Normale prijs€75,00-45%€81,98 / 100 ml - SaleNieuwTrussardi
Trussardi Black Extreme Eau de Toilette 30ml Spray
€33,99Normale prijs€61,00-44%€113,30 / 100 ml - SaleNieuw
Trussardi parfum kopen
Trussardi brengt Italiaanse elegantie naar moderne geuren. Het Italiaanse modehuis heeft zijn wortels in lederwaren en staat voor ingetogen luxe met een eigentijdse twist. In de parfums zie je dat terug: verzorgd, stijlvol en goed draagbaar. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 20 Trussardi parfums, met een evenwichtige keuze voor dames en heren en een paar geuren die voor iedereen zijn.
Welke Trussardi parfums hebben we?
Voor dames hebben we onder meer Donna, Sound of Donna, Pure Jasmine en Delicate Rose. Voor heren vind je onder andere My Land en Trussardi Black Extreme. De geurfamilies zijn zoet, bloemig, fris en kruidig. Alle damesgeuren staan ook in onze collectie damesparfum, en voor mannen kijk je bij herenparfum. Houd je van bloemen, dan zijn Pure Jasmine en Delicate Rose een goed begin, en bekijk ook onze bloemige geuren.
Welke Trussardi geur geef je cadeau?
Trussardi is een fijne keuze als je een designergeur wilt geven die net wat minder voor de hand ligt, maar wel een bekende naam heeft. Voor haar is Donna een elegante, veilige keuze. Voor hem past Black Extreme bij wie van een stoere, kruidige geur houdt, en My Land bij wie het iets rustiger wil. Twijfel je, gebruik dan de productvinder om de juiste geur te vinden.
Trussardi parfum bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics bestel je Trussardi met de zekerheid van een 100% origineel product, afkomstig van erkende Europese groothandels en distributeurs. Je verzending is gratis vanaf €75 en je betaalt veilig met iDEAL of een andere betaalmethode. Voor ongeopende artikelen geldt een retourtermijn van 14 dagen.