Laura Mercier
38 producten
Laura Mercier is bekend om de iconische setting powder en een flawless teint. Ontdek favorieten als Make Up en Néroli du Sud. Je kiest uit ruim 30 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwLaura Mercier€41,99
Normale prijs€48,00-12%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Stick Oogschaduw 1.64g - Starlight
€29,99Normale prijs€34,00-11%€1.828,66 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation 30ml - 3N1 Buff
€41,99Normale prijs€48,00-12%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Tinted Moisturizer Blush 15ml - Cherry Orchard
€25,99Normale prijs€35,00-25%€173,27 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation 30ml - 2N1 Cashew
€41,99Normale prijs€48,00-12%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation 30ml - 2W1 Macadamia
€41,99Normale prijs€48,00-12%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation 30ml - 0N1 Silk
€41,99Normale prijs€48,00-12%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Waterproof Foundation - 30ml - 0N1 Silk
€41,99Normale prijs€51,00-17%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Tinted Moisturizer Blush 15ml - Mediterranee
€25,99Normale prijs€35,00-25%€173,27 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Stick Oogschaduw 1.64g - Sugarfrost
€29,99Normale prijs€34,00-11%€1.828,66 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Concealer 5.4ml - 2W1
€30,99Normale prijs€35,00-11%€573,89 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation 30ml - 3W1 Dusk
€41,99Normale prijs€48,00-12%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Flawless Lumiere Foundation 30ml - 1N2 Vanille
€45,99Normale prijs€54,00-14%€153,30 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier RoseGlow Caviar Stick Oogschaduw 1.64g - Modern Rose
€29,99Normale prijs€34,00-11%€1.828,66 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Extravagant Mascara 8.5ml - Black
€25,99Normale prijs€30,00-13%€305,76 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Concealer 5.4ml - 3W1
€30,99Normale prijs€35,00-11%€573,89 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Stick Oogschaduw 1.64g - Mocha
€29,99Normale prijs€34,00-11%€1.828,66 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Stick Oogschaduw 1.64g Rosegold
€21,99Normale prijs€33,00-33%€1.340,85 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Smoothing Matte Hervulbare Lipstick 3.8g - 620 Pink Tulle
€37,99Normale prijs€44,00-13%€999,74 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Real Flawless Weightless Perfecting Foundation 30ml - 1W1 Cashmere
€41,99Normale prijs€48,00-12%€139,97 / 100 ml - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Stick Oogschaduw 1.64g - Soiree
€29,99Normale prijs€34,00-11%€1.828,66 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Stick Oogschaduw 1.64g - Magnetic Pink
€19,99Normale prijs€35,00-42%€1.218,90 / 100 g - SaleNieuwLaura Mercier
Laura Mercier Caviar Stick Oogschaduw 1.64g - Rush
€19,99Normale prijs€35,00-42%€1.218,90 / 100 g
Laura Mercier kopen
Laura Mercier is bekend om de iconische setting powder en een flawless teint. Het merk werd opgericht door de Franse visagiste Laura Mercier en draait om make-up die je huid natuurlijk en verzorgd laat ogen, in plaats van zwaar opgemaakt. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 30 producten van Laura Mercier. Het overgrote deel is make-up, aangevuld met een enkel product voor bad en lichaam. Bijna alles is geschikt voor iedereen, ongeacht huidtype of stijl.
Welke Laura Mercier producten hebben we?
De focus ligt op de make-uplijn van het merk: denk aan teintproducten, poeders en andere essentials waarmee je een egale basis legt. Laura Mercier staat vooral bekend om de losse setting powder, die je gebruikt om je foundation te fixeren. Naast make-up hebben we een product uit de geurlijn Néroli du Sud voor je dagelijkse verzorging. Wil je je make-uptas verder aanvullen, kijk dan ook in onze categorie make-up.
Welk Laura Mercier product past bij jou?
Wil je een teint die de hele dag mooi blijft, begin dan met een basis en een fixerende poeder. Heb je al een foundation waar je blij mee bent, dan is een setting powder vaak de beste aanvulling. Als cadeau zijn make-upproducten lastiger, omdat de kleur moet passen; kies dan liever een transparant product of iets uit de lichaamsverzorging. Een complete set vind je soms bij geschenksets.
Laura Mercier bestellen bij Cheapcosmetics
Of je nu één of meerdere artikelen van Laura Mercier kiest, je ontvangt altijd een origineel product van een erkende Europese distributeur. Kom je met Laura Mercier en eventuele andere producten op €75 of meer, dan verzenden we je pakket gratis, en afrekenen doe je veilig met iDEAL of een andere betaalmethode. Mocht Laura Mercier toch niet aan je verwachting voldoen, dan stuur je ongeopende producten tot 14 dagen na ontvangst retour.