Foundation
189 producten
Een foundation die past bij je huidtint en huidtype maakt het verschil. Kies uit ruim 180 foundations van Bobbi Brown, Clinique, Laura Mercier en meer, van licht dekkend tot full coverage. Vind jouw match, vanaf €75 verzenden we gratis.
- Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Cool Natural
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Neutral Almond
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Warm Golden
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - SaleNieuwEstée Lauder
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF10 30ml - 3N2 Wheat
€43,99Normale prijs€47,00-6%€146,63 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Neutral Golden
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Cool Golden
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 30ml - Warm Honey
€23,99Normale prijs€44,00-45%€79,97 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 30ml - N60 Neutral Honey
€24,99Normale prijs€44,00-43%€83,30 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Neutral Honey
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Sand
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Cool Sand
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 30ml - N70 Neutral Golden
€24,99Normale prijs€44,00-43%€83,30 / 100 ml - SaleNieuwCollistar
Collistar Anti-Pollution BB Cream SPF30 50ml - 1 Light
€25,99Normale prijs€44,00-40%€51,98 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Cool Walnut
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Almond
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Alabaster
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 30ml - Almond
€23,99Normale prijs€50,00-52%€79,97 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 30ml - Warm Sand
€24,99Normale prijs€46,00-45%€83,30 / 100 ml - SaleNieuwKanebo Cosmetics
Kanebo Cosmetics Sensai Cellular Performance Total Finish Anti-Ageing Foundation Navulling 12g - 23
€69,99Normale prijs€78,00-10%€583,25 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Honey
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Natural Tan
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Warm Ivory
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Warm Honey
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15 30ml - Walnut
€24,99Normale prijs€42,00-40%€83,30 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Warm Natural
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Warm Beige
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Ivory
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Beige
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwKanebo Cosmetics
Kanebo Sensai Flawless Satin Foundation SPF20 30ml - 204.5 Warm Beige
€49,99Normale prijs€53,00-5%€166,63 / 100 ml - SaleNieuwClinique
Clinique Almost Powder Makeup SPF15 10g - Medium
€30,99Normale prijs€38,00-18%€309,90 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Warm Porcelain
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - NieuwClarins
Clarins Skin Illusion Natural Radiance Foundation SPF15 30ml - 110N Honey
€41,99€139,97 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Skin Foundation Stick 9g - Cool Almond
€24,99Normale prijs€47,00-46%€277,67 / 100 g - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Porcelain
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Almond
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwBobbi Brown
Bobbi Brown Intensive Serum Foundation SPF40 30ml - Warm Almond
€25,99Normale prijs€71,00-63%€86,63 / 100 ml
Foundation kopen
Foundation is de basis van bijna elke make-uplook. Een goede foundation egaliseert je teint, camoufleert kleine oneffenheden en zorgt dat de rest van je make-up mooi tot zijn recht komt. Het geheim zit in de juiste tint en een textuur die bij je huid past. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 180 foundations van gerenommeerde make-upmerken, in verschillende dekkingen en afwerkingen. Of je nu een lichte, natuurlijke basis zoekt of een foundation die de hele dag volledig dekt, hier vind je een passende formule.
Welke foundations hebben we?
In deze collectie staan foundations van onder meer Bobbi Brown, Clinique, Laura Mercier, bareMinerals, Clarins en Lentheric. Elk merk heeft zijn eigen aanpak: Bobbi Brown is een vaste waarde voor wie een basis zoekt die op de huid zelf lijkt, bareMinerals om minerale make-up, en bij Clinique vind je make-up die samengaat met hun huidverzorging. Op elke productpagina zie je welke tinten beschikbaar zijn. Bekijk ook ons volledige aanbod make-up voor de producten die je look afmaken.
Welke foundation past bij jouw huid?
Kijk eerst naar je huidtype. Bij een droge huid werkt een hydraterende foundation met een stralende finish het mooist, terwijl een vette huid baat heeft bij een matterende formule. Wil je vooral een egale teint zonder dat het zwaar voelt, kies dan een lichte dekking. Voor de juiste kleur let je op je ondertoon: warm, koel of neutraal. Test een tint bij voorkeur in daglicht op je kaaklijn. Een goed verzorgde huid met een passende huidverzorging zorgt dat je foundation mooier blijft zitten.
Foundation bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics koop je originele foundation, ingekocht bij erkende Europese groothandels en distributeurs. Je weet dus zeker dat je het echte product krijgt. Je betaalt met iDEAL of een andere veilige betaaloptie. Bestel je voor €75 of meer, dan versturen we je pakket kosteloos. Voor ongeopende producten heb je 14 dagen bedenktijd, mocht je toch voor een andere tint willen gaan. Twijfel je over een kleur, stel dan gerust je vraag aan ons team.