Elie Saab parfum
35 producten
Op zoek naar Elie Saab parfum? Elie Saab vertaalt couture-glamour naar stralende bloemengeuren. Denk aan Girl of Now, Le Parfum Lumière en Le Parfum. Je kiest uit ruim 30 producten. Bestel je favoriet, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwElie Saab€31,99
Normale prijs€56,00-42%€106,63 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Essence No. 1 Rose Eau de Parfum 100ml Spray
€58,99Normale prijs€252,00-76%€58,99 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Royal Eau de Parfum 90ml Spray
€69,99Normale prijs€124,00-43%€77,77 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Girl of Now Eau de Parfum 30ml Spray
€36,99Normale prijs€56,00-33%€123,30 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum in White Eau de Parfum 50ml Spray
€56,99Normale prijs€80,00-28%€113,98 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Lumière Eau de Parfum 50ml Spray
€47,99Normale prijs€80,00-40%€95,98 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Girl of Now Eau de Parfum 50ml Spray
€56,99Normale prijs€76,00-25%€113,98 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum in White Eau de Parfum 30ml Spray
€38,99Normale prijs€62,00-37%€129,97 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Lumière Geschenkset 50ml EDP + 10ml EDP
€53,99Normale prijs€80,00-32% - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Essentiel Eau de Parfum 30ml Spray
€29,99Normale prijs€59,00-49%€99,97 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Elixir Love Eau de Parfum 30ml Spray
€32,99Normale prijs€59,00-44%€109,97 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Girl Of Now Forever Eau de Parfum 90ml Spray
€69,99Normale prijs€101,00-30%€77,77 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Royal Eau de Parfum 50ml Spray
€45,99Normale prijs€84,00-45%€91,98 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Girl of Now Eau de Parfum 90ml Spray
€69,99Normale prijs€110,00-36%€77,77 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Intense Eau de Parfum 90ml Spray
€58,99Normale prijs€114,00-48%€65,54 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum 90ml Spray
€63,99Normale prijs€114,00-43%€71,10 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum 50ml Spray
€43,99Normale prijs€80,00-45%€87,98 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Girl Of Now Lovely Eau de Parfum 30ml Spray
€33,99Normale prijs€56,00-39%€113,30 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Lumière Eau de Parfum 90ml Spray
€58,99Normale prijs€114,00-48%€65,54 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Bridal Eau de Parfum 50ml Spray
€49,99Normale prijs€84,00-40%€99,98 / 100 ml - SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Le Parfum Lumière Eau de Parfum 30ml Spray
€36,99Normale prijs€59,00-37%€123,30 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwElie Saab
Elie Saab Girl of Now Geschenkset 50ml EDP + 75ml Body Lotion
€47,99Normale prijs€76,00-36%
Elie Saab parfum kopen
Elie Saab is de Libanese couturier die wereldwijd bekend werd met zijn sprookjesachtige avondjurken. In zijn parfums vertaalt hij die couture-glamour naar stralende bloemengeuren, met een lichtvoetige, vrouwelijke uitstraling. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 30 Elie Saab parfums, bijna allemaal voor vrouwen. Perfect als je zoekt naar een elegante geur voor een bijzondere gelegenheid of juist een stralende geur voor elke dag.
Welke Elie Saab parfums hebben we?
In onze collectie vind je Le Parfum, de basis van het merk, en verschillende variaties daarop zoals Le Parfum Lumière, Le Parfum Royal en Le Parfum In White. Daarnaast hebben we Girl of Now en Elixir. De geurfamilies zijn zoet, bloemig, fruitig en romig. De meeste geuren zijn uitgevoerd als eau de parfum. Wie houdt van bloemen, vindt nog meer inspiratie bij bloemige geuren en in ons totale aanbod damesparfum.
Welk Elie Saab parfum geef je cadeau?
Le Parfum is een klassieke, stralende keuze die bij veel vrouwen past. Is zij jong van geest en houdt ze van zoet en speels, dan is Girl of Now een mooie optie. Voor een feestelijke gelegenheid voelt Le Parfum Royal extra bijzonder. Maak het cadeau compleet met een van onze luxe parfumcadeaus.
Elie Saab parfum bestellen bij Cheapcosmetics
Bij Cheapcosmetics koop je originele Elie Saab parfums, afkomstig van erkende Europese groothandels en distributeurs. Vanaf €75 betaal je geen verzendkosten. Je rekent veilig af met iDEAL of een andere methode naar keuze, en ongeopende producten kun je tot 14 dagen na ontvangst kosteloos aanmelden voor retour.