Christian Dior
71 producten
Christian Dior is het Franse modehuis achter enkele van de bekendste parfums ter wereld. Ontdek favorieten als J'adore, Hypnotic Poison en Homme. Je kiest uit ruim 70 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- NieuwChristian Dior
Christian Dior Miss Dior Rose N'Roses Eau de Toilette 50ml Spray
€106,99€213,98 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- NieuwChristian Dior
Christian Dior Capture Totale Dreamskin Care & Perfect Age-Defying Skincare 50ml
€158,99€317,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Sauvage Eau de Parfum 200ml Spray
€230,99Normale prijs€252,00-8%€115,50 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale 100ml Spray
€147,99Normale prijs€180,00-17%€147,99 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Poison Girl Eau de Parfum 30ml Spray
€81,99Normale prijs€95,00-13%€273,30 / 100 ml - NieuwChristian Dior
Christian Dior Miss Dior Eau de Parfum (2021) Eau de Parfum 150ml Spray
€226,99€151,33 / 100 ml - SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum 100ml Spray
€157,99Normale prijs€174,00-9%€157,99 / 100 ml - SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Escale a Portofino Eau De Toilette 75ml Spray
€95,99Normale prijs€99,00-3%€127,99 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Dior Homme Sport Eau De Toilette 125ml Spray
€135,99Normale prijs€144,00-5%€108,79 / 100 ml - SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Homme 2020 Eau de Toilette 100ml Spray
€127,99Normale prijs€129,00-0%€127,99 / 100 ml - SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Joy by Dior Intense Eau de Parfum 50ml Spray
€115,99Normale prijs€119,00-2%€231,98 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Miss Dior Rose N'Roses Eau de Toilette 30ml Spray
€82,99Normale prijs€83,00-0%€276,63 / 100 ml - NieuwChristian Dior
Christian Dior Hydra Life Deep Hydration Sorbet Water Essence 40ml
€77,99€194,98 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Dior Homme Aftershave Lotion 100ml
€79,99Normale prijs€84,00-4%€79,99 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Miss Dior Eau de Parfum (2021) Eau de Parfum 100ml Spray
€178,99Normale prijs€180,00-0%€178,99 / 100 ml - NieuwChristian Dior
Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Eau de Toilette 30ml Spray
€90,99€303,30 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Sauvage Parfum 200ml Spray
€244,99Normale prijs€252,00-2%€122,50 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Dior Homme Deodorant Stick Alcoholvrij 75ml
€41,99Normale prijs€48,00-12%€55,99 / 100 ml - SaleNieuwChristian Dior
Christian Dior Rouge Dior Couture Colour Hervulbare Lipstick 3.5g - 999 Matte
€40,99Normale prijs€45,00-8%€1.171,14 / 100 g - Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
Christian Dior kopen
Christian Dior is het Franse modehuis achter enkele van de bekendste parfums ter wereld. Sinds de oprichting staat Dior voor Parijse elegantie en vakmanschap, en dat geldt ook voor de geuren. Namen als J'adore en Sauvage zijn bij een groot publiek bekend en behoren tot de meest gedragen parfums. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 70 producten van Christian Dior, van parfum tot verzorging en make-up.
Welke Christian Dior producten hebben we?
Voor vrouwen hebben we onder meer J'adore, Hypnotic Poison en Addict. Voor mannen zijn Sauvage, Sauvage Parfum en Dior Homme verkrijgbaar. De geurfamilies variëren van fris en kruidig tot zoet en houtig. Bekijk alle geuren op Dior parfum, of kies direct voor Dior parfum dames of Dior parfum heren. Naast 60 parfums hebben we vijf producten voor bad en lichaam, vier voor huidverzorging en twee make-upproducten.
Welke Dior geur geef je cadeau?
Voor hem is Sauvage een cadeau waarmee je weinig risico loopt: fris, kruidig en bij veel mannen geliefd. Wil je iets intensers geven, kies dan Sauvage Parfum. Voor haar is J'adore een tijdloze keuze, terwijl Hypnotic Poison past bij wie van een warme, uitgesproken geur houdt. Een Dior-geur is altijd een cadeau met allure; meer ideeën vind je bij onze luxe parfumcadeaus.
Christian Dior bestellen bij Cheapcosmetics
Elk artikel van Christian Dior in onze winkel is origineel en ingekocht via erkende Europese distributeurs. Via iDEAL of een andere vertrouwde optie betaal je veilig, en vanaf een orderbedrag van €75 zijn de verzendkosten voor onze rekening. Op ongeopende artikelen van Christian Dior krijg je 14 dagen bedenktijd.