Nieuw
Caudalie
26 producten
Caudalie is het Franse merk met huidverzorging op basis van druiven. Populair zijn onder meer Vinoclean, VinoHydra en Vinosun. Je kiest uit ruim 20 producten. Shop voordelig, vanaf €75 verzenden we gratis.
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwCaudalie
Caudalie Vinoclean Instant Schuimende Reiniger 150ml
€19,99Normale prijs€21,00-4%€13,33 / 100 ml - SaleNieuw
- SaleNieuwCaudalie
Caudalie Ange des Vinges Eau de Parfum 50ml Spray
€34,99Normale prijs€35,00-0%€69,98 / 100 ml - SaleNieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuw
- SaleNieuwCaudalie
Caudalie Thé Des Vignes Geschenkset 50ml Fresh Fragrance + 50ml Shower gel + 30ml Hand- en nagelcrème
€36,99Normale prijs€42,00-11% - Nieuw
- SaleNieuw
- Nieuw
- SaleNieuwCaudalie
Caudalie Vinosun Invisible High Protection Spray SPF50 150ml
€23,99Normale prijs€39,00-38%€15,99 / 100 ml