Carolina Herrera
102 producten
Carolina Herrera combineert New Yorkse glamour met verleidelijke geuren. Ontdek favorieten als Bad Boy, Good Girl en Bad Boy Cobalt. Je kiest uit ruim 100 producten. Ontdek het assortiment en profiteer van gratis verzending vanaf €75.
- SaleNieuwCarolina Herrera€104,99
Normale prijs€110,00-4%€104,99 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl Légère Eau de Parfum 10ml Rollerball
€26,99Normale prijs€35,00-22%€269,90 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera La Bomba Intensa Eau de Parfum 30ml Spray
€80,99Normale prijs€124,00-34%€269,97 / 100 ml - Nieuw
- Nieuw
- SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl Lichaamscrème 200ml
€35,99Normale prijs€57,00-36%€18,00 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera 212 VIP Eau de Parfum 30ml Spray
€43,99Normale prijs€75,00-41%€146,63 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera 212 Femme Verfrissende Deodorant Spray 150ml
€25,99Normale prijs€51,00-49%€17,33 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl Blush Geschenkset 80ml EDP + 100ml Body Lotion
€129,99Normale prijs€168,00-22% - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera 212 Men Eau De Toilette 30ml Spray
€34,99Normale prijs€74,00-52%€116,63 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera 212 VIP Black Eau de Parfum 100ml Spray
€74,99Normale prijs€107,00-29%€74,99 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera La Bomba Shimmering Lichaamsolie 150ml
€54,99Normale prijs€57,00-3%€36,66 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Bad Boy Geschenkset 100ml EDT + 10ml EDT + 100ml Deodorant Spray
€96,99Normale prijs€119,00-18% - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera 212 VIP Men Eau De Toilette 200ml Spray
€102,99Normale prijs€126,00-18%€51,50 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Carolina Eau de Toilette 100ml Spray
€71,99Normale prijs€93,00-22%€71,99 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum 150ml Spray
€152,99Normale prijs€194,00-21%€101,99 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera 212 Sexy Men Eau De Toilette 50ml Spray
€60,99Normale prijs€82,00-25%€121,98 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum 80ml Spray
€113,99Normale prijs€154,00-25%€142,49 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera 212 NYC Geschenkset 100ml EDT + 100ml Body Lotion + 10ml EDT
€102,99Normale prijs€138,00-25% - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Bad Boy Power Up Spray Fresh Eau de Toilette 100ml Spray
€42,99Normale prijs€84,00-48%€42,99 / 100 ml - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Eau de Parfum 50ml Spray
€76,99Normale prijs€90,00-14%€153,98 / 100 ml - UitverkochtNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Good Girl Geschenkset 80ml EDP + 10ml EDP
€130,99Normale prijs€149,00-12% - SaleNieuwCarolina Herrera
Carolina Herrera Very Good Girl Eau de Parfum 30ml Spray
€71,99Normale prijs€92,00-21%€239,97 / 100 ml
Carolina Herrera kopen
Carolina Herrera combineert New Yorkse glamour met verleidelijke geuren. De ontwerpster bouwde een modehuis op met een elegante, zelfverzekerde stijl, en dat zie je terug in de parfums. Denk aan Good Girl in de iconische stilettoflacon of 212, dat de energie van de stad vangt. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 100 producten van Carolina Herrera, vrijwel allemaal parfum, aangevuld met verzorging voor bad en lichaam.
Welke Carolina Herrera producten hebben we?
Voor vrouwen hebben we onder meer Good Girl, Good Girl Blush en 212 Femme. Voor mannen zijn Bad Boy, Bad Boy Cobalt en 212 Men verkrijgbaar. De geurfamilies zijn zoet, fris, bloemig en fruitig, dus je vindt zowel uitgesproken avondgeuren als lichtere geuren voor overdag. Bekijk alle geuren op Carolina Herrera parfum of ga direct naar Carolina Herrera parfum heren. Daarnaast hebben we negen producten voor bad en lichaam.
Welke Carolina Herrera geur geef je cadeau?
Voor haar is Good Girl een cadeau dat direct indruk maakt, al is het maar door de flacon. Zoekt ze iets zachters, dan is Good Girl Blush een mooie optie. Voor hem is Bad Boy een populaire keuze met een opvallende uitstraling; Bad Boy Cobalt is de variant met een frissere kant. Meer luxe ideeën vind je bij onze luxe parfumcadeaus.
Carolina Herrera bestellen bij Cheapcosmetics
Elk artikel van Carolina Herrera in onze winkel is origineel en ingekocht via erkende Europese distributeurs. Je betaalt op een veilige manier, onder meer met iDEAL, en vanaf een orderbedrag van €75 zijn de verzendkosten voor onze rekening. Zit je bestelling van Carolina Herrera nog ongeopend in de verpakking, dan heb je 14 dagen bedenktijd om haar terug te sturen.