Acqua di Parma
66 producten
Acqua di Parma staat voor Italiaanse elegantie en frisse, klassieke colognes. Populair zijn onder meer Colonia, Oud & Spice en Colonia Pura. Je kiest uit ruim 60 producten. Bestel je favorieten, vanaf €75 verzenden we gratis.
- SaleNieuwAcqua di Parma€135,99
Normale prijs€309,00-55%€135,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri Eau de Toilette 180ml Spray
€113,99Normale prijs€242,00-52%€63,33 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Luce di Rosa Eau de Parfum 180ml Spray
€163,99Normale prijs€393,00-58%€91,11 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Sandalo Eau de Parfum 20ml Spray
€62,99Normale prijs€111,00-43%€314,95 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri Eau de Toilette 100ml Spray
€88,99Normale prijs€143,00-37%€88,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia Eau de Toilette 100ml Spray
€88,99Normale prijs€188,00-52%€88,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Oud & Spice Eau de Parfum 100ml Spray
€135,99Normale prijs€309,00-55%€135,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Quercia Eau de Parfum 180ml Spray
€163,99Normale prijs€393,00-58%€91,11 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Rosa Nobile Eau de Parfum 20ml Spray
€62,99Normale prijs€80,00-21%€314,95 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Oud & Spice Eau de Parfum 180ml Spray
€163,99Normale prijs€393,00-58%€91,11 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Mandarino di Sicilia Eau de Toilette 180ml
€113,99Normale prijs€242,00-52%€63,33 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi Hand & Body Wash 300ml
€38,99Normale prijs€76,00-48%€13,00 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Zafferano Eau de Parfum 180ml Spray
€163,99Normale prijs€393,00-58%€91,11 / 100 ml - Nieuw
- SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi Hand & Body Lotion 300ml
€41,99Normale prijs€76,00-44%€14,00 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Eau de Toilette 100ml Spray
€88,99Normale prijs€188,00-52%€88,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Peonia Nobile Eau de Parfum 20ml Spray
€62,99Normale prijs€72,00-12%€314,95 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Osmanthus Eau de Parfum 180ml Spray
€163,99Normale prijs€393,00-58%€91,11 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Luce di Rosa Eau de Parfum 100ml Spray
€135,99Normale prijs€309,00-55%€135,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea Eau de Toilette 180ml Spray
€113,99Normale prijs€242,00-52%€63,33 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Lily of the Valley Eau de Parfum 20ml Spray
€62,99Normale prijs€108,00-41%€314,95 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Yuzu Eau de Parfum 180ml Spray
€163,99Normale prijs€393,00-58%€91,11 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Osmanthus Eau de Parfum 100ml Spray
€135,99Normale prijs€309,00-55%€135,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Oud & Spice Eau de Parfum 20ml Spray
€62,99Normale prijs€132,00-52%€314,95 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Buongiorno Diffuser 180ml
€51,99Normale prijs€108,00-51%€28,88 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Osmanthus Bodycrème 150ml
€61,99Normale prijs€101,00-38%€41,33 / 100 ml - UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Mandarino di Sicilia Eau de Toilette 100ml
€92,99Normale prijs€188,00-50%€92,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Intensa Eau de Cologne 50ml Spray
€63,99Normale prijs€134,00-52%€127,98 / 100 ml - UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua Di Parma Colonia Discovery Geschenkset Colonia EDC 12ml + Colonia Essenza EDC 12ml + Colonia C.l.u.b.EDC12ml
€62,99Normale prijs€72,00-12% - SaleNieuw
- UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea Eau de Toilette 100ml Spray
€100,99Normale prijs€188,00-46%€100,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea Diffuser 180ml
€46,99Normale prijs€108,00-56%€26,11 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Deodorant Spray 150ml
€34,99Normale prijs€56,00-37%€23,33 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Pura Eau de Cologne 180ml Spray
€112,99Normale prijs€242,00-53%€62,77 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Yuzu Eau de Parfum 100ml Spray
€135,99Normale prijs€309,00-55%€135,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Pura Eau de Cologne 50ml Spray
€62,99Normale prijs€134,00-52%€125,98 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi Eau de Toilette 30ml Spray
€47,99Normale prijs€89,00-46%€159,97 / 100 ml - UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Buongiorno Eau de Parfum 100ml Spray
€155,99Normale prijs€267,00-41%€155,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Eau de Cologne 180ml Spray
€112,99Normale prijs€242,00-53%€62,77 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Eau de Cologne 100ml Spray - Samuel Ross Orange Limited Edition
€89,99Normale prijs€168,00-46%€89,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Eau de Cologne 180ml Spray
€111,99Normale prijs€242,00-53%€62,22 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Essenza Eau de Cologne 100ml Spray
€83,99Normale prijs€188,00-55%€83,99 / 100 ml - UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Osmanthus Diffuser 180ml
€57,99Normale prijs€123,00-52%€32,22 / 100 ml - UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Discovery Set 12ml Arancia di Capri EDT + 12ml Fico di Amalfi EDT + 12ml Mirto di Panarea EDT
€58,99Normale prijs€106,00-44%€491,58 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri Eau de Toilette 150ml Spray
€128,99Normale prijs€206,00-37%€85,99 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Collezione Barbiere Moisturizing Face Cream 50ml
€51,99Normale prijs€81,00-35%€103,98 / 100 ml - UitverkochtNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Essenza Deodorant Stick 75ml
€33,99Normale prijs€53,00-35%€45,32 / 100 ml - SaleNieuwAcqua di Parma
Acqua di Parma Colonia Eau de Cologne 100ml Spray
€82,99Normale prijs€188,00-55%€82,99 / 100 ml
Acqua di Parma kopen
Acqua di Parma staat voor Italiaanse elegantie en frisse, klassieke colognes. Het huis is vooral bekend om Colonia, een heldere citrusgeur die al heel lang als toonbeeld van verfijnde eenvoud geldt. De geuren hebben een herkenbare, ingetogen stijl: niet schreeuwerig, wel stijlvol. Bij Cheapcosmetics vind je ruim 60 producten van Acqua di Parma, van eau de cologne tot verzorging voor lichaam en huid. Alles is origineel en afkomstig van erkende Europese groothandels.
Welke Acqua di Parma producten hebben we?
Het grootste deel van het aanbod bestaat uit geuren. Je vindt de klassieke Colonia en varianten zoals Colonia Pura en Colonia C.L.U.B., naast de Blu Mediterraneo-lijn met onder meer Fico di Amalfi. Wie iets warmers zoekt, kijkt bij Oud & Spice of Osmanthus. De geurfamilies lopen van fris en citrus tot groen en houtig. Bekijk alle geuren op Acqua di Parma parfum of ga direct naar Acqua di Parma parfum heren. Daarnaast hebben we dertien producten voor bad en lichaam en een paar voor huidverzorging.
Welke Acqua di Parma geef je cadeau?
Een Acqua di Parma is een cadeau dat klasse uitstraalt. Twijfel je over de smaak van de ontvanger, dan is Colonia een veilige keuze: fris, licht en geschikt voor elke dag. Voor iemand die van de zomer houdt past een geur uit Blu Mediterraneo goed. Zoek je iets dat langer blijft hangen, dan zijn de warmere geuren zoals Oud & Spice een mooie optie. Meer inspiratie vind je bij onze luxe parfumcadeaus.
Acqua di Parma bestellen bij Cheapcosmetics
Ook voor Acqua di Parma geldt: we verkopen uitsluitend originele producten van erkende groothandels en distributeurs binnen Europa. Veilig afrekenen kan met iDEAL en diverse andere betaalmethoden, en vanaf een orderbedrag van €75 zijn de verzendkosten voor onze rekening. Voor ongeopende producten van Acqua di Parma geldt 14 dagen bedenktijd.